105th CISO Forum “پایداری در دوره ای که رو در رو نیست باید در امنیت سایبری یافت شود”

[ad_1]

کی جو لی ، رئیس شورای کره CISO ، با همکاری سازمان های بزرگ ارتباطات خود را با CISO تقویت خواهد کرد
Samjung KPMG ، معاون اجرایی مینگسو کیم ، پایداری بهبود شرکت را باید در امنیت جستجو کرد
مدیر ETRI لی یونگ ت ، بحث در مورد امنیت و امنیت سایبری با توسعه یک جامعه غیر حضوری در حال رشد است

[보안뉴스 이상우 기자] در 19 ژانویه 2021 ، شورای کره CISO (به ریاست کی جو لی) ، جلسه ای از افسران ارشد امنیت اطلاعات (CISO) مسئول حفاظت از اطلاعات شرکت ها و سازمان های نمایندگی صنعت محلی ، اولین مجمع CISO را برگزار کرد. سال شورای CISO در کره در سال 2009 برای ارتقا level سطح امنیت اطلاعات شرکت ها ، رسیدگی به تهدیدات امنیت سایبری با تقویت شبکه CISO و فعالیت به عنوان یک کانال ارتباطی با سازمان های امنیت اطلاعات تاسیس شد. این مطابق با ماده 45-3 قانون شبکه اطلاعات و ارتباطات (انتصاب مدیر ارشد حفاظت از اطلاعات و غیره) نصب و راه اندازی می شود و سیاست هایی را برای ایجاد یک محیط عملی برای محافظت از اطلاعات شرکت ها مانند افزایش آگاهی پیشنهاد می کند در مورد حمایت از اطلاعات کارمندان و مدیرکل و ارتقا of سرمایه گذاری های داوطلبانه در حفاظت از اطلاعات همکاری بین شرکت های عضو را تقویت می کند.

105 ▲ مجمع CISO[자료=한국CISO협의회]

CISO Forum همچنین یک رویداد برای به اشتراک گذاشتن مسائل و روندهای روز در زمینه ICT و امنیت اطلاعات و تقویت شبکه بین CISO است. این 105th Forum با کنفرانس ویدیویی مطابق با دستورالعمل های دولت برای فاصله اجتماعی برگزار شد.

لی کی جو ، رئیس شورای CISO در کره ، در سخنان افتتاحیه خود گفت ، “به دلیل اثرات کرونا 19 در سال گذشته ، همه در جهان مشکلات روزمره را تجربه می کنند. سال گذشته ، شورا رویدادهای مختلفی را نیز آماده کرد ، اما متأسفانه به دلیل تأثیر Corona 19. از آن کاسته شد. امسال ، در دوره حضوری و سالم ، ما دستورالعمل های قرنطینه را تا آنجا که ممکن است دنبال می کنیم و بدون کاهش یا تغییر کنید تا به یک کنفرانس و فروم تبدیل شود که به اعضا کمک کند. “ما تمام تلاش خود را برای برقراری ارتباط و همکاری با سازمان های مختلف مانند آژانس امنیت و امنیت کره ای و به اشتراک گذاشتن به موقع روندهای جدید امنیتی با CISO خواهیم کرد.”

لی وون-تی ، مدیر آژانس امنیت و امنیت کره ، گفت: “من خوشحالم که با CISO ملاقات می کنم ، زمینه مدیریت امنیت داخلی اطلاعات از طریق مجمع CISO. بعد از کرونا 19 ، دیجیتالی شدن و تسریع چهره به چهره تهدیدات سایبری را پیچیده تر و هوشمندتر کرد. در آن زمان ، من به عنوان مدیر KISA منصوب شدم و احساس مسئولیت زیادی دارم و همچنین می خواهم از رهبر امنیت اطلاعات تجلیل کنم. در زمانی که تهدید سایبری جدیدی در حال ظهور است ، من به عنوان مدیر KISA تمام تلاش خود را برای اشتراک و اشتراک اطلاعات با CISO انجام خواهم داد.

در این مراسم ، کیم مینگ سو ، مدیر اجرایی Samjeong KPMG و لی یونگ تائه ، مدیر گروه تحقیقات امنیت دفاعی انستیتوی الکترونیک و مخابرات کره ، به ترتیب در مورد “عصر جدید واقعیت و روند جهانی در امنیت سایبری “و” روند ICT و پیامدهای آن از طریق CES2021 “.

▲ Samjung KPMG ، مدیر عامل مینسو کیم[자료=한국CISO협의회]

مدیر عامل گفت: “در نتیجه یک نظرسنجی توسط Samjung KPMG و Harvey Nash توسط CIO در سراسر جهان انجام شد ، Corona 19 سرمایه گذاری فناوری اطلاعات شرکت های بزرگ را تسریع کرد و رشد در اکثر مناطق به جز مدل های تجاری مبتنی بر آنلاین راکد بود.” در Samjung KPMG مینسو کیم. انجام شده. به طور خاص ، شرکت های دیجیتال پیشرو در حال افزایش سرمایه گذاری خود در زیرساخت های دیجیتال هستند ، حتی در شرایط خطرناک که چندین رقبا در تلاش برای کاهش هزینه ها هستند و انتظار می رود شکاف دیجیتالی بین شرکت ها در آینده بیشتر شود. “

به طور خاص ، مشخص شد که تهدیدات سایبری ناشی از کرونا 19 نیز افزایش یافته است. مدیر عامل مین سو کیم گفت: “با کرونا 19 ، تعداد زیادی از منابع انسانی از راه دور شروع به کار کردند و حملات سایبری به شرکت ها به شبکه های خانگی و رایانه های شخصی گسترش یافت. در نتیجه بررسی ، 41٪ از پاسخ دهندگان حملات فیشینگ یا بدافزار را تجربه کرده اند و سرمایه گذاری در زمینه امنیت سایبری نیز در حال افزایش است. به ویژه ، در میان نظرسنجی های انجام شده تاکنون با CIO ، تقاضا برای کارشناسان امنیت سایبری بیشترین است. “

وی در مورد این تغییرات در روند تهدید ، گفت که “پایداری” باید تضمین شود و انعطاف پذیری را حفظ کند. کرونا 19 پیچیدگی و عدم اطمینان را ایجاد می کند که قبلاً تجربه نکرده ایم و تجارت عادی متوقف می شود و جرایم اینترنتی با هدف دوره عادی جدید نیز همزمان اتفاق می افتد. در این میان ، استراتژی های امنیت سایبری می تواند راهی برای موفقیت انعطاف پذیری شرکت ها باشد.

او دوران عادی پس از جدید را به عنوان “واقعیت جدید” بیان کرد که باید آن را تجربه کنیم. وی همچنین بر ملاحظات امنیت سایبری ، که در این دوره جدید واقعیت کلیدی است ، تأکید کرد. اول ، △ شرکت های معرفی کننده فن آوری های جدید نیاز به بازبینی محیط فناوری و کنترل مجدد آن دارند ، و △ اطمینان حاصل کنند که اهداف تجاری از طریق فرایند مدیریت تهدیدات سایبری حاصل می شود. علاوه بر این ، نیاز به افزایش اعتماد با ارائه یک روش مطمئن و راحت برای تأیید مشتریان دیجیتال است. این فرایند نیاز به مدیریت منظم و موثر مبتنی بر اتوماسیون عملکردهای امنیتی دارد. سرانجام ، امنیت سایبری در آینده به یک آیین نامه جدید تبدیل خواهد شد و بر این اساس انتظار می رود این یک اولویت تجاری باشد که ابتدا باید مدیریت آن را در نظر بگیرد.

▲ مدیر گروه تحقیقات ICT موسسه الکترونیک و مخابرات کره کره ای لی یونگ ته[자료=한국CISO협의회]

لی یونگ تائه ، رئیس ETRI ، گفت: “اگر به روندهای اصلی CES2021 در سال جاری نگاه کنید ، می بینید که روند پیش بینی شده در سال گذشته تسریع شده است. مراقبت های بهداشتی دیجیتال ، رباتیک ، هواپیماهای بدون سرنشین ، شهرهای هوشمند ، تحرک هوشمند و خانه هوشمند کلمات کلیدی امسال هستند. به طور خاص ، علاقه زیادی به فن آوری های غیر چهره ، لوازم خانگی شخصی و سرگرمی های خانگی وجود داشت.

وی گفت: “جوایز نوآوری CES امسال به طور عمده محصولات بخشهای بهداشت و مراقبت های اجتماعی را به دست آورده و تقاضا برای مراقبت های بهداشتی دیجیتال مانند پزشکی از راه دور نیز افزایش یافته است. در آینده انتظار می رود که تعداد وسایل شخصی که سلامت را از راه دور بررسی می کنند افزایش یابد و خدماتی مانند دیجیتال درمانی نیز افزایش یابد. “

همچنین ، “کرونا 19 همچنین زمینه رباتیک را توسعه داد. تجهیزات ضد عفونی و قرنطینه با استفاده از روباتها از طریق این CES بوجود آمد و روباتهای خودمختار و وسایل نقلیه غیر رو در رو بدون سرنشین نیز ظهور کردند. “با این زمینه ، بحث در مورد امنیت و امنیت سایبری در حال افزایش است. جنرال موتورز گفت که این امر باعث کاهش حوادث رانندگی و افزودن خدمات مرتبط با بیمه از طریق آدرس اصلی خود می شود و مایکروسافت در سخنرانی اصلی خود توضیح داد که “فناوری هیچ وجدان ندارد ، بنابراین فرد سازنده آن باید ضمیر وجدان مردم را تضمین کند.” . من هم این کار را کردم. “

سرانجام ، “از آنجا که فناوری های غیر حضوری و دیجیتالی در مدت کوتاهی به سرعت معرفی شده اند ، رشد کمی نیز اتفاق افتاده است ، اما اکنون زمان دستیابی به رشد در جنبه های کیفی مانند امنیت است. مشاغلی مانند Digital New Deal و Green New Deal که در کره تبلیغ می شوند نیز با این روندهای اصلی CES مطابقت دارند. بنابراین ، ما باید نرخ رشد را با حفظ جهت فعلی به خوبی مدیریت کنیم. “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *