[1.27 글로벌 이슈투데이] انگلیس 100000 ، بایدن در هند علیه پوتین اعتراض کرد

[ad_1]

این کشور با بیش از 100000 مرگ در انگلیس به عنوان کوچکترین کشور ذکر شده است …
بایدن در اولین تماس خود از زمان روی کار آمدن به مسائل حساس پوتین اشاره می کند … از هک تا مسمومیت
کشاورزان هندی موانع پلیس را با تراکتور خرد می کنند … راهپیمایی در دهلی نو و درگیری با پلیس

[보안뉴스 문가용 기자] بریتانیا چندین رکورد برای ویروس کرونا ثبت کرده است. کشوری که ابتدا واکسینه شد ، و کوچکترین کشور با بیش از 100000 مرگ. گفته می شود که کل انگلیس غمگین است. رئیس جمهور بایدن در اولین گفتگوی خود با رئیس جمهور پوتین به هر موضوع ظریف اشاره کرد. کشاورزان مخالف سیاست کشاورزی دولت هند با تراکتور موانع پلیس را تحت فشار قرار داده و در اعتراض وارد دهلی نو شدند.

[이미지 = utoimage]

-تعداد مرگ تاج در انگلیس از 100000 نفر گذشته است. این تنها کشور با بیش از 100،000 نفر نیست ، اما با 100،000 مرگ کوچکترین کشور است. گفته می شود انگلیس مکانی است که بیشترین تعداد افراد در مقایسه با جمعیت در آن کشته شده اند. در مورد ایالات متحده که گفته می شود شدید یا شدید است ، نسبت مرگ و میر به جمعیت کمتر از انگلستان است. با توجه به اینکه این کشور بود که واکسیناسیون را در اسرع وقت آغاز کرد ، می توان اوضاع در انگلیس را جدی تلقی کرد. (AP)

-دکتر آنتونی پوچ ، رئیس بیماری در ایالات متحده ، گفت: استفاده از دو ماسک به جلوگیری از عفونت کمک می کند. این “مبدل مضاعف” توسط برخی از افراد هنگام تحلیف رئیس جمهور بایدن کشف شد و در ایالات متحده به یکی از موضوعات داغ تبدیل شده است. اوایل ژوئیه سال گذشته ، یک مجله دانشگاهی به نام Matter گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه ماسک گذاری مضاعف “50-70٪ موثرتر در جلوگیری از عفونت است (USA Today).

-هنگامی که تولیدکنندگان واکسن تاج گفتند بعید است بتوانند مبلغی را که در ابتدا قول داده بودند تحویل دهند ، اتحادیه اروپا تصمیم گرفت اقدامات قانونی را انجام دهد. واکسن کرونر باید به نوعی ارائه شود. پاسخ قاطع اتحادیه اروپا به AstraZeneca و Pfizer است. شرکت های دارویی به آنها اطلاع داده بودند که تولید واکسن مطابق انتظار پیش نمی رود و به زودی حجم وعده داده شده خود را کاهش می دهند. نگرش اتحادیه اروپا تا دیروز “اما من هنوز راهی می خواهم” بود ، اما در یک روز تغییر کرد. (واشنگتن پست)

-تظاهرات در هلند علیه ممنوعیت حرکت در شب به سطح یک جنگ داخلی رسیده است. معترضین آتش زدند ، مغازه ها را غارت کردند و به زور با پلیس روبرو شدند. روز دوشنبه نزدیک به 200 نفر دستگیر شدند و در دادگاه 10 افسر پلیس زخمی شدند. اینگونه اعتراضات خشن در حال حاضر در بیش از 20 شهر در حال انجام است و ادعا می شود که چنین خشونت هایی برای اولین بار در 40 سال گذشته رخ داده است. گفته می شود که ممنوعیت تردد در شب برای اولین بار از زمان جنگ جهانی دوم تجدید شده است.

– رهبران قبایل در منطقه آمازون از دولت های سراسر جهان خواسته اند تا اطمینان حاصل کنند که واکسن تاج به همه قبایل تحویل داده می شود. ویروس کرونا به جاهای دوردست رسیده است و گفته می شود که تهیه دارو به سرعت مورد نیاز است. تعداد مرگ و میرهای تاج در فرانسه بیش از 74000 مورد و بیش از 20،000 مورد تایید شده در هر روز به مدت چهار روز متوالی است. ایسلند اولین “گذرنامه واکسن” را ایجاد و توزیع کرده است. این امر برای سهولت عبور از مرزها برای افرادی که واکسن کرونر دریافت کرده اند ، است. در مجموع ، بیش از 100 میلیون نفر در سه شنبه این روز به تازگی تشخیص داده شده اند (گاردین).

-رئیس جمهور بایدن اولین مکالمه تلفنی خود را با رئیس جمهور پوتین انجام داد. گفته می شود ایالات متحده گفته است که نمی تواند در مورد اقدامات مختلف در روسیه توافق کند. کاخ سفید گفت ، به ویژه کاخ سفید گفت مشارکت هکرهای روسی در انتخابات ایالات متحده ، هک شدن اخیر Solarwinds و اقدام به مسمومیت توسط ناوالنی ، رهبر مخالفان روسیه. این سازمان همچنین می گوید که حاکمیت اوکراین را به رسمیت می شناسد و قصد دارد توافقنامه تسلیحات هسته ای خود را با روسیه برای 5 سال دیگر تمدید کند (پولیتیکو).

-تظاهرات کشاورزان هندی به خشونت تبدیل شد. هزاران نفر جمع شدند و موانع پلیس توسط تراکتور تحت فشار قرار گرفتند تا از ورود به دهلی نو جلوگیری کنند. وی سپس خیابان های دهلی نو را با تراکتور پر کرد. در نتیجه ، پلیس با گاز اشک آور شلیک کرد و اوضاع از کنترل خارج شد. برخی می گویند یک نفر درگذشت. پیش بینی این امر از زمانی بود که دولت هند سیاست جدید کشاورزی را اعلام کرد که سرمایه گذاری شرکت ها را آسان تر می کند. کشاورزان معتقدند که تمام زمین های کشاورزی به دلیل مقررات نخست وزیر مودی (نیویورک تایمز) توسط مشاغل خورده خواهد شد.

-بارداری خانگی بابی وین ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری اوگاندا طی 11 روز به پایان رسید. دلیل این امر این است که دادگاه رای داد ، “اگر او اشتباه می کند ، دادگاه باید او را فاش کند. حصار کشیدن خانه با نیروهای خود صحیح نیست.” وین که در انتخابات ریاست جمهوری 14 ژانویه با رئیس جمهور فعلی اوگاندا که برای ششمین بار در این سمت حضور دارد روبرو شد ، بلافاصله پس از شکست در انتخابات در خانه محبوس است. او ادعا می کند که داده هایی برای اثبات تقلب در انتخابات (CNN) در اختیار دارد.
[국제부 문가용 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *