[미리보는 SECON & eGISEC 2021] Cert کره ، Thecus ، Astron Security

[ad_1]

مروری بر محصولات به نمایش درآمده در SECON & eGISEC 2021 ، بزرگترین نمایشگاه امنیتی یکپارچه در کره
ارائه یک بررسی جامع از راه حل های امنیت جسمی و امنیت سایبری ، 12 تا 14 مه ، سالن نمایشگاه Ilsan KINTEX 1 ، سالن 3-5

Cert Korea DigiCert Secure Site PRO و محصولات مختلف را برای گواهینامه های SSL ارائه می دهد
Cert Korea (مدیر عامل شرکت Hyung-Hoo Kim) انواع محصولات دارای گواهینامه SSL / TLS را از طریق SECON & eGISEC 2021 ارائه می دهد. گواهی SSL / TLS یک اقدام امنیتی است که با انتقال کلیه اطلاعات کاربر ، انتقال و دریافت کاربر ، از مشاهده داده ها توسط اشخاص ثالث جلوگیری می کند توسط سرور وب از طریق پروتکل رمزگذاری HTTPS.

[이미지=써트코리아]

محصول Digital Secure Site Pro محصول که از طریق SECON & eGISEC 2021 معرفی شده است ، محصولی برتر از راه حل های SSL / TLS است که می تواند توسط شرکت هایی ارائه شود که به داده ها و حفاظت از هویت دیجیتال اهمیت می دهند. DigiCert Secure Site Pro یک گواهینامه SSL / TLS با عملکردی برای نظارت بر گزارش های CT است. دامنه های حیاتی را به طور فعال کنترل کنید تا مطمئن شوید گواهی معتبر است و با خط مشی های شما مطابقت دارد. علاوه بر این ، مهرهای نورتون برای افزایش اعتماد به نفس مشتری در دسترس است و خریداران می توانند ضمن استفاده از یک محیط تأیید سریع و راحت ، پشتیبانی فنی بلادرنگ مانند ایمیل و گفتگوی زنده را دریافت کنند.

CERT کره به عنوان یک شریک داخلی پلاتین DigiCert ، مرجع صدور گواهینامه شماره 1 جهان ، از پشتیبانی فنی و پشتیبانی بازاریابی با کیفیت بالا از DigiCert دریافت می کند و می تواند به موقع به موارد اضطراری پاسخ دهد. این شرکت با 20 سال تجربه در زمینه خدمات صدور گواهینامه و دانش فنی ، یک رهبر بازار در صدور گواهینامه SSL و کد است و در حال حاضر توسط 100 شرکت برتر محلی ، مالی ، دولتی و م publicسسات عمومی به عنوان یک شرکت گواهینامه معتبر رتبه بندی می شود.

Thecus اولین پلتفرم مدیریت یکپارچه چند ابر را به صورت یکپارچه معرفی می کند
Thecus (مدیر عامل شرکت کیونگ هو چوی) یک شرکت امنیت اطلاعات است که راه حل های موثری برای تهدیدات امنیتی هوشمند ، افزایش امنیت دارایی ها و اطلاعات شخصی کاربران ، تهیه نرم افزار ، برنامه نویسی پردازش داده ها ، میزبانی و سایر مشاوره ها برای ادغام سیستم رایانه ای و این یک شرکت ارائه دهنده خدمات است.

[로고=씨커스]

Thecus فناوری های پیشرو خود را SMARTer و FRiiM از طریق SECON & eGISEC 2021 ارائه می دهد. SMARTer V1.3 ، یک راه حل تجزیه و تحلیل خودکار در زمان واقعی مبتنی بر داده های بزرگ ، یک سیستم کنترل امنیتی خودکار است که در حال حاضر توسط نهادهای عمومی استفاده می شود و خدمات جامع نظارت را با یکپارچه سازی اهداف را به بازار B2B کنترل کنید.

به طور خاص ، عملکرد تجزیه و تحلیل خودکار با سه فناوری ثبت اختراع اجرا می شود و کنترل امنیتی ، مانند جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و نظارت بر اطلاعات تهدید امنیتی در زمان واقعی ، از طریق فناوری تجزیه و تحلیل خودکار انجام می شود. بر این اساس ، کارکنان کنترل امنیتی می توانند بر تجزیه و تحلیل پیشرفته حملات هکرها بدون انجام کارهای تجزیه و تحلیل تکراری متمرکز شوند ، بنابراین کارایی کار را بهبود می بخشند.

در این رویداد ما قصد داریم FRiiM ، یک بستر یکپارچه برای مدیریت یک محیط چند ابر را ارائه دهیم. بازار جهانی خدمات ابری در حال رشد است تا از هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ استفاده کند. FRiiM function فراهم می کند یک عملکرد کنترل برای بررسی همه نتایج در ابر △ فراهم می کند ابزار تجزیه و تحلیل مختلف مانند تجزیه و تحلیل ریسک ، قبل از ضربه و ترافیک غیر طبیعی collection مجموعه یکپارچه از وقایع امنیتی و سیاهههای مربوط از سرورهای مختلف ابر △ امنیت در یک محیط چند ابر این یک پلت فرم مدیریت ابر یکپارچه است که از اجرای سیاست گروه پشتیبانی می کند.

Astron Security ، “راه حل حفاظت از بار ابری نیز به” بومی سازی “نیاز دارد
ابر ، که اساس انقلاب چهارم صنعتی است ، از نظر فناوری ، کارایی و کاهش هزینه شناخته شده است ، اما نگرانی های امنیتی به عنوان مانعی برای فعال شدن بازار عمل می کنند. Astron Security (مدیر عامل شرکت Geun-Seok Cho) گفت: “در این شرایط ، اخیراً نوع جدیدی از” راه حل امنیت بار ابر “ظاهر شده است ، اما وابستگی به محصولات خارجی زیاد است و نیاز به تولید محصولات داخلی ضروری است.

[이미지=아스트론시큐리티]

Astron Security Astron Security یک راه حل محافظت از حجم کار ابری است که برای ایجاد امکان محافظت دقیق داخلی با ترکیب روش API و روش عامل به عنوان محصولی که برای محافظت از حجم کار در ابر طراحی شده است. این محصول به عنوان محصولی که ترکیبی از CSPM و CWPP است ، از پلتفرم های ابری AWS ، Microsoft Azure و Google پشتیبانی می کند و می تواند به طور خودکار اطلاعات دارایی ابری و اطلاعات سیاست دیوار آتش ابر خود را شناسایی و مدیریت کند. علاوه بر این ، از شش سطح ویژگی نظارت بر میزبان ، مانند مدیریت دارایی ابری ، نظارت بر دسترسی میزبان ، نظارت بر وضعیت میزبان ، نظارت بر یکپارچگی پرونده ، نظارت بر حساب و نظارت بر برنامه پشتیبانی می کند.

Astron Security گفت: “از سال 2021 به بعد ، مبتنی بر فناوری تشخیص ناهنجاری مبتنی بر AI که ترکیبی از API ها و روش های عامل است ، زمان پاسخ به مسائل امنیتی را کوتاه می کند ، زمان تشخیص ناهنجاری را کاهش می دهد و دقت تشخیص ناهنجاری ها را افزایش می دهد تا رقابت را افزایش دهد. یک محصول داخلی ما قصد داریم آن را تهیه کنیم. “

در همین حال ، بیستمین نمایشگاه امنیت جهانی (SECON & eGISEC 2021) ، بزرگترین نمایشگاه امنیتی یکپارچه در کره ، شامل امنیت جسمی و امنیت سایبری ، از 12 تا 14 مه در سالن های 3 of 5 مرکز نمایشگاه KINTEX 1 در ایلسان برگزار می شود. با ثبت نام از طریق وب سایت ، از SECON & eGISEC 2021 می توان به صورت رایگان بازدید کرد.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *