[미리보는 SECON & eGISEC 2021] فناوری اطلاعات Wookyung · Onecast · ارزش جن

[ad_1]

مروری بر محصولات به نمایش درآمده در SECON & eGISEC 2021 ، بزرگترین نمایشگاه امنیتی یکپارچه در کره
مروری جامع در مورد راه حل های امنیت جسمی و امنیت سایبری ، 12 تا 14 مه ، سالن نمایشگاهی Ilsan KINTEX 3-5

فناوری اطلاعات Wookyung ، یک راه حل مدرن برای جستجوی فیلم مبتنی بر هوش مصنوعی
Wookyung Technology Technology در دسامبر سال 2008 تاسیس شد ، یک شرکت تجزیه و تحلیل داده S / W با استفاده از امنیت سایبری مبتنی بر داده و امنیت داده های ساختاریافته و آموزش های عمیق است. در حال پیشرفت است که با ارائه اصلی ترین فناوری های اصلی از طریق سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه در فناوری های صنایع آینده مانند 8 نوع ناظر امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی ، به یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت اطلاعات ویدئویی هوشمند و تجزیه و تحلیل ویدئو تبدیل شود. محصولات خود ، بستر بلاکچین و بستر ابری.

[이미지=우경정보기술]

Secuwatcher برای Hi-VS راه حلی است که از پاسخ سریع تصادف اولیه با جستجوی تصویر نظارت تصویری پرسرعت پشتیبانی می کند. بر اساس تکنولوژی یادگیری عمیق و الگوریتم های تجزیه و تحلیل تصویر ، تصاویر دوربین مدار بسته با ظرفیت بالا بر اساس پردازنده های گرافیکی با کارایی بالا ایجاد می شوند. این یک راه حل جستجوی فیلم مبتنی بر هوش مصنوعی است. این افراد و اشیا vehicle وسیله نقلیه موجود در تصویر دوربین مداربسته را شناسایی می کند و رنگ لباس ، جنسیت ، جهت سفر ، تولید کننده خودرو ، مدل ، رنگ ، پلاک و جهت سفر را تجزیه و تحلیل می کند. دارای سرعت جستجوی ویدئو تا 60 برابر و جستجوی متعدد در بیش از 70 کانال و چندین فایل ویدیویی را فراهم می کند. این با استفاده از مدل یادگیری عمیق خود فناوری اطلاعات Wookyung از دقت بالایی در جستجو برخوردار است و از اتصال VMS برای جستجوی بدون حرکت فیزیکی پرونده های ویدئویی پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، پس از انتخاب تصویر شی object مورد جستجو ، محدوده نظارت تصویری نصب شده را تعیین می کند تا اشیا that مطابق با شی object مربوطه را با توجه به موقعیت دوربین مداربسته شناسایی و ردیابی کند. Secuwatcher برای Hi-VS در مجتمع Nara Market برای خدمات خرید عمومی در نوامبر سال 2020 ثبت شد و به دلیل کیفیت عالی محصول شناخته شده است.

فناوری اطلاعات Wookyung خدمات همگرایی ICT پیشرفته مبتنی بر تجزیه و تحلیل تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی ، تشخیص چهره ، زنجیره بلوک ، داده های بزرگ و فناوری های ابری را ارائه خواهد داد. به طور خاص ، بستر فعلی برای بلایای شهری هوشمند ، ترافیک و ایمنی ، یک بستر شفاف و ایمن برای مدیریت تاریخ توزیع ، یک بستر برای تحرک الکترونیکی وسایل نقلیه الکتریکی ، یک سیستم عامل مدیریت ابر ابری و موارد دیگر انتظار می رود با اجرای آن به یک شرکت جهانی پایدار در بازارهای B2G ، B2B و B2C تبدیل شود. فروش فناوری اطلاعات Wookyung در سال 2020 به 14 میلیارد بوی بد رسیده است که نسبت به سال گذشته 28 درصد افزایش داشته است. هدف فروش امسال 22 میلیارد بوی بد است.

سیستم پخش هشدار فاجعه ، یکپارچه و متصل به Onecast ، سیستم هوشمند مدیریت فاجعه مبتنی بر GIS
Onecast (مدیر عامل شرکت Jung Kwang-jae) شرکتی است که در “سیستم پخش شبکه” تخصص دارد. از سال 2006 ، ما فناوری های مرتبط مانند سیستم دیجیتال PA ، سیستم پخش IP ، سیستم هشدار پخش و پیش بینی فاجعه ، سیستم هشدار پخش IP ، سیستم یکپارچه صوتی / تصویری شبکه نوری و تجهیزات AV (صوتی / تصویری) را توسعه داده ایم. به فروش می رسد و تجاری می شود.

[이미지=원캐스트]

SECON & eGISEC 2021 “سیستم پخش فاجعه” را معرفی می کنند. سیستم پخش هشدار بلایای طبیعی یکپارچه و متصل به سیستم هوشمند مدیریت فاجعه مبتنی بر GIS برای تصمیم گیری بهینه بر اساس اطلاعات روشن سایت مانند سیستم نظارت و هشدار فیلم برداری مبتنی بر GIS ، اطلاعات آب و هوا ، اطلاعات مربوط به سطح آب ، اطلاعات حسگر است اطلاعات ویدئویی در سایت. پخش های پاسخ هشدار شخصی با استفاده از اینترنت و شبکه های بی سیم LTE در یک زمان واقعی پخش می شوند.

علاوه بر این ، با تهیه “سیستم هشدار یکپارچه شخصی و هوشمند” مبتنی بر پروتکل هشدار مشترک (CAP) مرتبط با سیستم هشدار سریع سازمان هواشناسی ، هشدار زودهنگام زلزله را در زمان واقعی پخش می کند. در نتیجه ، سیستم پخش هشدار دهنده بلایای OneCast ، که خسارات جانی و مالی را به حداقل می رساند ، در حال حاضر در 51 مرکز مهم در سراسر کشور از جمله برق آبی و هسته ای کره ، ساختمان شهرداری بوسان ، تالار شهر ناجو در جولانام دو نصب و راه اندازی می شود. POSCO انرژی و مرز مرزی ساحل.

Gini Value ، “سیستم تهویه عابر پیاده” برای حفظ ایمنی جاده ها
Gini Value (مدیر عامل شرکت Woo-ik Lee) دارای انواع راه حل های هوشمند شهری مانند زنگ های اضطراری ، محفظه های هوشمند و کنترل دسترسی است. SECON & eGISEC 2021 طیف گسترده ای از محصولات مانند سیستم پخش اضطراری با استفاده از زنگ اضطراری ، یک راه حل کنترل از راه دور برای امنیت از راه دور تجهیزات محفظه ، یک راه حل کنترل دوربین گوشی های هوشمند و یک برنامه هوشمند شهری را به نمایش می گذارد که می تواند از تجهیزات مختلف IOT استفاده کند.

[이미지=지니가치]

راه حل هوشمند محفظه Genie Value مجهز به زنگ اضطراری مجهز به ویژگی تماس صوتی دو طرفه است که در صورت بروز شرایط اضطراری در محفظه موجود می تواند بلافاصله پاسخ دهد و می تواند محفظه را از راه دور باز و بسته کرده و تاریخچه را مدیریت کند. علاوه بر این ، GniValue یک راه حل کنترل دسترسی ارائه می دهد که با کنترل یک دوربین گوشی هوشمند هنگام ورود به منطقه کنترل ، یک راه حل نرم افزار تلفن همراه هوشمند شهر را که می تواند با ساکنان مانند دوربین مداربسته ، زنگ اضطراری ، پودر خوب هوا و حمله قلبی خودکار ارتباط برقرار کند ، امنیت را بهبود می بخشد. دستگاهی که دارم “سیستم تهویه عابر پیاده” که اخیراً از طریق SECON & eGISEC 2021 ارائه شده است ، از حسگر سرعت با استفاده از اثر داپلر و ماژول هوش مصنوعی مرجانی Google برای شناسایی افراد در مسیر پیاده روی و افزایش آگاهی در خودرو استفاده می کند.

Genie Value محصولات نمایش داده شده را این بار در اداره تدارکات عمومی و سایر بازارها ثبت می کند و به طور فعال وارد بازار B2G می شود. همچنین قصد دارد برای ورود به بازار B2C بر رشد فروش از طریق بازاریابی SNS تمرکز کند.

در همین حال ، بیستمین نمایشگاه امنیت جهانی (SECON & eGISEC 2021) ، بزرگترین نمایشگاه امنیتی یکپارچه کره ، شامل امنیت فیزیکی و سایبری ، از 12 تا 14 مه در سالن های 3 ~ 5 مرکز نمایشگاه KINTEX 1 در ایلسان برگزار می شود. با پیش ثبت نام از طریق وب سایت ، می توانید از SECON & eGISEC 2021 بازدید کنید.
[권 준 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش مجدد غیرمجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *