[대한민국 영상보안 대표기업 2021년 출사표-1] هانوا تکوین

[ad_1]

رهبر بازار با راه حل های یکپارچه AI مبتنی بر فناوری جامد

[보안뉴스 엄호식 기자] یکی از بزرگترین تعطیلات کشور ، سال نو در ماه فوریه نزدیک است و به همان اندازه که اولین روز سال جدید است ، آغاز جدیدی نیز انتظار می رود. به طور خاص ، با شروع واکسن هایی که می توانند از اخبار بد طولانی مدت در مورد تاج 19 جلوگیری کنند ، انتظارات بیشتر افزایش یافته است.

شرکت های امنیتی ویدئویی داخلی و خارجی نیز با تجزیه و تحلیل بازار و تعیین استراتژی های مربوطه ، خود را برای تجارت سالانه آماده می کنند. بنابراین جنبه های شرکت های بزرگ را بررسی کردیم تا ببینیم استراتژی امسال برای سال 2021 چیست و آنها روی چه محصولی تمرکز دارند.

آرم هانوا تکوین[로고=한화테크윈]

Hanwha Techwin ، یک شرکت امنیتی جهانی ، در چند سال گذشته بر ایجاد یک بستر پایدار تمرکز کرده است. به ویژه ، در بحبوحه تغییر سریع بازارها و فناوری ها و متنوع سازی نیازهای مشتری ، ما تصمیم گرفتیم که فناوری های اصلی برای رشد پایدار ضروری هستند و برای اطمینان از رقابت فناوری های کلیدی مانند AI و SoC (سیستم روی تراشه) سرمایه گذاری کردیم. و از پیشرفت در امان نمانده است. .

علاوه بر این ، ما در حال توسعه راه حل های یکپارچه و راه حل های تخصصی هستیم که می تواند نیازهای مشتریانی را که به تدریج متنوع و تقسیم می شوند ، برآورده کند. به ویژه ، Hanwha Techwin با ارائه راه حل های کرونا 19 مانند تشخیص ماسک ، مدیریت مناسب کارکنان داخلی و دوربین های تشخیص گرما با استفاده از فن آوری های اساسی در شرایطی که جهان از کرونا 19 رنج می برد ، مورد توجه بسیاری قرار گرفت که تا سال گذشته ادامه دارد.

چشم انداز بازار امنیت و عوامل فرصت در سال 2021
Hanwha Techwin پنج روند امنیت فیلم را در سال جاری پیش بینی می کند و می گوید: دیجیتالی شدن در سطح جهانی شتاب می گیرد و فناوری AI در مرزها گسترش می یابد. اول ، او پیش بینی می کند که نقش AI Edge Computing ، که بر اساس امکانات بی پایان در حال رشد است ، بیشتر تقویت خواهد شد. در محافظت از ویدئو ، محاسبات لبه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود و هنگام پردازش ، تفکیک و انتقال اطلاعات مختلف به دست آمده توسط دوربین ، از بار سرور می کاهد. Hanwha Techwin اهمیت چیپ ست را که می توان آن را “مغز” دوربین نامید ، تشخیص داده و با چیپ ست توسعه یافته خود مانند “Wisenet7” دائماً در حال بهبود عملکرد دوربین است.

دوم ، پیش بینی می شود که یک پلت فرم باز گسترش یافته که گزینه های متنوعی از مشتری را فراهم می کند ، مستقر شود. علاوه بر این ، △ ابزاری برای گسترش زمینه های تجاری و گسترش بینش ، رشد ابر امنیت سایبری متمایز را ایجاد می کند که یک محیط امن و ایمن را فراهم می کند بدون نگرانی در مورد هک کردن △ محافظت از اطلاعات شخصی که به توازن دستورالعمل ها برای توسعه و استفاده از فناوری نیاز دارد. به عنوان موضوع اصلی انتخاب شده است.

Hanwha Techwin نه تنها همگام با روند بازار است ، بلکه دارای رقابت تکنولوژیکی و اصول اساسی است که می تواند منجر و هدایت شود ، و همچنین محصولات ، راه حل ها و فن آوری هایی را که پیش بینی ها را برآورده می کند در سال جاری به مشتریان ارائه خواهد کرد.

استراتژی بازار در سال 2021
هانوا تکوین در سال 2021 دو استراتژی اصلی برای هدف گیری بازار دارد. اولین کار ادامه دادن به فناوری اصلی است. Hanwha Techwin یکی از دو شرکت در جهان است که دارای فناوری توسعه SoC خود است و قصد دارد ضمن ارائه سرمایه گذاری در SoC برای توسعه بیشتر نسل بعدی ، رقابت خود را با ارائه فناوری AI رقابتی از طریق موسسه تحقیقات AI داخلی تقویت کند. SoC

دوم ، قصد دارد موقعیت خود را به عنوان یک ارائه دهنده راه حل تقویت کند. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان ، که بسته به منطقه و محیط استفاده در آینده از تنوع بیشتری برخوردار می شود ، یک سازمان ویژه برای برنامه ریزی و اجرای راه حل ها ایجاد می شود و با ارائه تمرکز جایگاه ارائه دهنده راه حل تقویت می شود. در بازارهای پیشرفته Hanwha Techwin تعدادی از استراتژی های دقیق را آماده می کند تا مشتریان بتوانند از طریق راه حل های یک مرحله ای و راه حل های سفارشی خود ، راحت تر از راه حل های امنیتی استفاده کنند.

طیف مبتنی بر هوش مصنوعی از راه حل های کرونا 19 Hanwha Techwin[사진=한화테크윈]

بلند پروازانه 2021
در سال 2021 ، Hanwha Techwin به معرفی محصولات و راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی ادامه خواهد داد. ابتدا ، قرار است راه حل یکپارچه هوش مصنوعی Hanwha Techwin از دوربین های دارای هوش مصنوعی تا دستگاه های ذخیره سازی راه اندازی شود و یک راه حل فقط محصول نیز در نظر گرفته شده است که می تواند نیازهای مشتری را در مناطق مختلف عمودی بهینه کند.
[엄호식 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *