[대한민국 스마트시티 솔루션 대표기업 2021년 출사표-5] تروین

[ad_1]

بازار را تا سال 2021 با یک پردازنده سودآور برای همکاری با مشتریان و شرکتها هدف قرار دهید

[보안뉴스 엄호식 기자] Truen (مدیرعامل Ahn Jae-cheon) سال پرباری تری را با مشکلات مختلف از Corona 19 گرفته تا SoC های با سیلیکون بالا ، مانند همه افراد دیگر در صنعت ، اما در سال پیش رو متمرکز کرد تا 2021 برای پیدا کردن فرصتی دیگر در بحران بحران. بر این اساس ، برای کاهش نگرانی های مشتری ناشی از مشکلات SoC ، محصولات جدید با تراشه های جدید با عملکرد بالا به طور مداوم راه اندازی و توسعه می یابند و منجر به اخذ گواهینامه های مختلف مورد نیاز در بازار امنیت می شوند که به مشتریان اجازه می دهد محصولات خود را در مناطق مختلف استفاده کنند. پشتیبانی فنی مستقر شده است. بعلاوه ، بهره وری و کیفیت نیز بهبود یافته است تا خللی در تجارت ایجاد نشود.

چشم انداز بازار امنیت برای سال 2021

آرم تروین[자료=트루엔]

تروین گفت که نقش سیستم های انتها به انتها در بازار امنیت دوربین به طور فزاینده ای اهمیت یافته و در حال رشد است و با شناخت اشیا through از طریق مطالعه عمیق اشیا various مختلف ، میزان ابتکار کاذب کاهش می یابد. پیش بینی می شود که یک سال جهش وجود داشته باشد که از آن به عنوان محصول استفاده می شود.

Toheon گفت: راه حل های مختلفی در بازار امنیت داخلی وجود دارد که از لحاظ بصری هوش مصنوعی را ترکیب می کند ، مانند امنیت هوشمند و حمل و نقل هوشمند ، خرابی هوشمند ، کارخانه هوشمند و مزرعه هوشمند با استفاده از دوربین های هوش مصنوعی. علاوه بر این ، SECON 2021 ، که در ماه مه سال جاری برگزار می شود ، انتظار می رود به بزرگترین نمایشگاه امنیتی AI در آسیا تبدیل شود ، جایی که شرکت های بزرگ دوربین های عکاسی محلی می توانند آدرس فعلی این فناوری را به AI و راه حل های مختلف با استفاده از آن ارائه دهند مشتری ها

عواملی برای فرصت های بازار امنیت در سال 2021
بحران و فرصت ها با هم جمع می شوند. تروین متقاعد شده است که اکنون ممکن است بحرانی وجود داشته باشد ، اما اگر آن را فرصتی بدانید ، فرصتی برای نوآوری جدید نیز خواهد بود. تروئن خیلی چیزها را آماده می کند تا بهترین فرصت را در سال جاری بدست آورد.

بزرگترین تغییر ، تغییر SoC (System on Chip) ، هسته اصلی دوربین های IP است. Truen قبلاً خود را برای بازار جدید و دوران هوش مصنوعی آماده می کرد ، اما به دلیل مشکل در عرضه زیاد سیلیکون به دلیل تحریم های سال گذشته هواوی سرعت بیشتری گرفت. بنابراین ، از سه ماهه چهارم سال 2020 ، گروه محصولات جدیدی که AMBA Soc را تصویب کرده اند کامل شده است یا در شرف صدور مجوز است و از سال جاری به طور جدی شروع می شود ، برای بازار جدید و دوره هوش مصنوعی با محصولات جدید در سال 2021 آماده می شود. Truen پیش بینی کرده است که AMBA SoC بهترین راه حل برای آماده سازی شهرهای هوشمند در آینده خواهد بود ، اگرچه قیمت آن نسبتاً بیشتر از سایر SoC ها است ، اما کیفیت تصویر آن عالی است و به ویژه تصاویر در نور کم شب بسیار خوب است.

استراتژی بازار در سال 2021
به عنوان یک استراتژی برای هدف قرار دادن بازار در سال 2021 ، تروین فرایند همکاری متقابل با مشتریان و شرکت ها را پیشنهاد داد. این یک استراتژی برای ارائه راه حل های سفارشی برای بازار مورد نظر مشتریان ، علاوه بر خرید ساده دوربین است. بزرگترین نقش و رقابت تروین توسعه و نگهداری محصولات بهینه است تا سه شرکت تولید کننده ، تأمین کننده و مشتری بتوانند از طریق همکاری سودآور از توسعه تا فناوری و بازاریابی از یکدیگر بهره مند شوند. Truen اعلام کرده است که تمام تلاش خود را برای پشتیبانی سریعتر از دوربین های AI برای استفاده در بازارهای مختلف انجام خواهد داد.

محصولات اصلی Truen[사진=트루엔]

بلند پروازانه 2021
سال گذشته ، دولت اعلام کرد که با گسترش استفاده از هوش مصنوعی و ایجاد زیرساخت های متصل از طریق نسخه کره ای New Deal ، در پیشرفت صنعتی سرمایه گذاری فعال خواهد کرد. و Train پیش بینی می کند که دوربین های هوش مصنوعی در آینده نزدیک به راه حل های ضروری در تمام صنایع عمده کره تبدیل خواهند شد.

بر این اساس ، Truen از نیمه دوم سال گذشته یک دوربین AI را منتشر کرد و امسال در حال آماده سازی برای انتشار انواع دوربین های جدید AI برای SoC جدید است. از عملکردهای AI در طرح های مختلف مانند نوع چرخش ، نوع برجک ، نوع گلوله و نوع قابل استفاده مجدد پشتیبانی می کند و عملکردهای مختلف مانند تشخیص تعداد اتومبیل را بر اساس آموزش عمیق ، ردیابی خودکار ، هوش مصنوعی از پیش تعیین شده ، تصحیح مرحله خودکار تشخیص شوک و اصلاح لرزش بهبود می بخشد. او قصد دارد در دوربین های IP کره به یک رهبر در دوربین های AI کره ای تبدیل شود.
[엄호식 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *