یک مرد پس از هاری در فرانسه درگذشت روزنامه العنباa

[ad_1]

بر اساس گزارشی که روز چهارشنبه از انستیتوی دامداری منتشر شد ، و توضیح داد که این پرونده در نوع اول در فرانسه بوده است ، پس از گزیده شدن یا خراشیده شدن توسط خفاشی که در سقف خانه اش بود ، بر اثر هاری درگذشت. .

مرد 60 ساله در آگوست 2019 در لیموژ به علت انسفالیت که علت آن مشخص نبود ، درگذشت.

پس از مرگ وی ، تجزیه و تحلیل ژنتیکی نمونه های گرفته شده از بدن مرد به عنوان بخشی از مشارکت بین بیمارستان نکر پاریس و انستیتو پاستور برای شناسایی علل آنسفالیت بدون سند انجام شد.

این آزمایشات نشان داد که وی به ویروس لیزا ، ویروس خفاش نوع 1 اروپا که توسط خفاش ها حمل می شود ، آلوده است.

لورن داچیو ، معاون رئیس مرکز ملی هاری در انستیتو پاستور ، به خبرگزاری فرانسه گفت: “35 سال از آخرین مرگ این گونه در جهان می گذرد. ​​در فرانسه ، این اولین گونه در نوع خود است.”

وی افزود: مرگ مشابهی در سال 1985 در روسیه و دو مورد مرگ دیگر از نوع دیگری از خفاش در دو دانشمند متخصص تحقیقات خفاش وجود دارد ، اولین مورد در سال 1985 در فنلاند و دومین مورد در اسکاتلند در سال 2002. ” وی اظهار داشت که “بیماری که در لیموژ فوت کرد با خفاش هایی که در اتاق زیر شیروانی خود لانه می کنند تماس گرفت.”

این محقق یادآوری کرد که فرانسه از سال 2001 به طور رسمی بیماری هاری را از بین برد. وی یادآور شد که “آخرین مورد ثبت شده در فرانسه در مورد حیوانات غیر پرواز به سال 1998 برمی گردد.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *