یک ربات هوشمند مراقبت از هوش مصنوعی به تنهایی از سالمندان مراقبت می کند.

[ad_1]

Incheon Seo-gu ، “اولین” نگهداری از ربات مراقبت از eum

[보안뉴스 박미영 기자] Seo-gu ، اینچئون ، 14 واحد ربات مراقبت از هوش مصنوعی ، “E-eum Reciprocal Care Robots” را برای حمایت از افراد مسن که نیاز به مراقبت دارند ، نگهداری می کند.

[사진=인천 서구]

ربات متقابل E-Tone یک ربات هوش مصنوعی همه کاره (AI) مجهز به تشخیص صدا و سنسور لمسی است و اولین موردی است که توسط Seo-gu در اینچئون پشتیبانی می شود.

Seo-gu 14 سالمند را به عنوان اهداف پشتیبانی انتخاب کرده است ، به ویژه کسانی که از تنهایی و افسردگی شکایت دارند ، و در ماه آوریل یک عملیات آزمایشی را انجام می دهد و قصد دارد با بررسی رضایت آینده ، تجارت را گسترش دهد.

مدیریت مدیریت زندگی سالم ، مانند غذا خوردن ، مصرف داروها و هشدارهای بیدار شدن از خواب △ مدیریت احساساتی مانند آواز و صحبت △ خدمات تماس اضطراری function عملکرد تماس تصویری در هر زمان با کودکان و ارائه مراقبت های شخصی برای بزرگسالان با مراقبت از پیش بینی می شود افراد مسن در راه حل اجاره کمک کنند.

لی جه هیون ، شهردار Seo-gu گفت: “من امیدوارم که افراد مسن که به دلیل کرونا 19 وقت خود را در خانه تنها می گذرانند ، می توانند کیفیت زندگی خود را از طریق خدمات مراقبت هوشمند برای ربات های هوش مصنوعی بهبود بخشند.” ایمنی و خوشبختی. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *