یونیسف از انگلستان می خواهد که روزنامه العنبا

[ad_1]

صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) پیشنهاد کرده است که انگلیس متعهد شود که 20 درصد واکسن های خود را از اوایل ماه ژوئن آینده به کشورهای دیگر که به آنها نیاز مبرم دارند اهدا کند ، زیرا انگلیس به اندازه کافی واکسن هر بزرگسال را تا پایان ماه ژوئیه خواهد داشت. .

روزنامه گاردین انگلیس در متن گزارشی که در وب سایت خود منتشر کرد ، اعلام کرد که خیریه کودکان تخمین می زند که انگلستان در سال جاری دوزهای ذخیره کافی داشته باشد تا 50 میلیون نفر دیگر را در سراسر جهان واکسینه کند.

یونیسف با شروع مشارکت در ماه آینده میلادی ، دولت انگلیس را به الگویی برای گروه هفت دعوت می کند و می گوید واکسیناسیون افراد در کشورهای دیگر تنها راه اطمینان از عدم انتشار سویه های جهش یافته و بسیار مسری ویروس کرونا است.

یونیسف پیش از نشست G7 در ژوئن سال آینده در انگلیس ، هنگامی كه فرانسه اعلام كرد كمك 5٪ از ذخایر واكسن خود را به ابتكار كواكس مورد حمایت سازمان ملل برای تأمین واكسن برای كشورهای كم درآمد ، فراخوانده است.

امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه ، اروپا و ایالات متحده را به پیروی از این الگو فراخواند و ماکرون به فایننشال تایمز گفت: “ما در مورد اهدای میلیاردها دوز فوری صحبت نمی کنیم … بلکه این در مورد اختصاص 4 تا 5٪ دوز بسیار است. سریعتر “

وی افزود: این امر باعث تغییر در فعالیت های واکسیناسیون ما نمی شود ، اما هر کشور باید تعداد کمی از دوزها را توزیع کند که باید ده ها میلیون نفر را منتقل کند ، اما خیلی سریع تا مردم بتوانند این اتفاق را روی زمین ببینند.

جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا متعهد شده است که ذخایر اضافی واکسن را با کشورهای در حال توسعه به اشتراک بگذارد و قول داده 60 میلیون دوز AstraZeneca که هنوز برای استفاده در ایالات متحده تأیید نشده است.

صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) می گوید انگلیس باید مثالی را مثال بزند و از کشورهای دیگر G7 می خواهد که 20٪ از ذخایر واکسن خود را به Kovacs اهدا کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *