یونگ گو ، داژئون ، نصب نظارت تصویری را برای جلوگیری از جرم برای ایجاد یک شهر مناسب برای زنان به پایان رسانده است

[ad_1]

ایجاد خیابان های ایمن تر با نصب سیستم نظارت تصویری امنیتی ، زنگ ایمنی و تجهیزات روشنایی با عملکرد بالا

[보안뉴스 박미영 기자] Jung-gu ، Daejeon ، نصب امکانات امنیتی مختلف مانند امنیت دوربین مداربسته با کارایی بالا را برای شهری که رشد و امنیت زنان در آن تضمین شده و همه راضی هستند ، به پایان رسانده است.

[사진=대전 중구]

این پروژه که در مسابقه پیشنهاد شهروندان برای پیشنهاد شهروندان در سال 2021 انتخاب و تبلیغ شده است ، در بودجه 60 میلیون وون سرمایه گذاری کرده و 6 دوربین مدار بسته ، 3 زنگ امنیتی و 3 چراغ روشنایی را در 3 مکان ساختمان نصب کرده است.

Jung-gu با مشورت با آژانس های مرتبط مانند اداره پلیس اهداف قربانیان زمین و خیابان های باریک را انتخاب و نصب کرده و قصد دارد با ارتباط با مرکز کنترل نظارت تصویری یکپارچه پیشگیری از جرم را افزایش دهد

به طور خاص ، امنیت دوربین مدار بسته نصب شده این بار دارای یک دوربین ثابت 360 درجه است که به طور موازی نصب شده است تا جرمی را که می تواند هنگام ضبط دوربین چرخان رخ دهد ، به حداقل برساند. ما تلاش کردیم خیابان های امن تری ایجاد کنیم.

کمیسر پارک یونگ گی گفت: “ما قصد داریم امکانات امنیتی مختلفی را در مناطق آسیب پذیر جرم گسترش و نصب کنیم تا زندگی شهری امن تر و راحت تری برای بهبود شهری دوستانه برای زنان فراهم کنیم و تمام تلاش خود را برای ساختن یونگ گ . “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *