یونگسان گو ، یک پروژه ایمنی در خانه برای “چشم” های یک زن

[ad_1]

زنگ در هوشمند ، قفل دو درب جلو ، 3 نوع زنگ قابل حمل اضطراری “خانمها برای خانه ای امن” برنامه دریافت شده

[보안뉴스 박미영 기자] یونگسان-گو تا سی امین به عنوان پروژه ای برای خانه های تک نفره برای زنان ، برنامه های مربوط به کیت خانه امن زنان را می پذیرد. کیت منزل امن برای خانمها از زنگ درب هوشمند ، قفل درب جلو دوبل و 3 نوع زنگ اضطراری قابل حمل تشکیل شده است.

زنگ درب هوشمند از خانه های جرم ساز جلوگیری می کند که از رانندگان تحویل تقلید می کنند. با استفاده از نظارت تصویری نصب شده بر روی زنگ در و اینترنت بی سیم (Wi-Fi) در خانه ، می توان بلافاصله با تلفن هوشمند تلفن شخصی را بررسی کرد (ضبط). حتی در صورت غیبت صاحب خانه ، امکان صحبت با بازدید کننده از طریق تلفن هوشمند وجود دارد.

دستگاه دارای قفل مضاعف درب جلو قفل درب را به صورت قفل تکمیل می کند تا از نفوذ ناگهانی افراد خارجی جلوگیری کند. زنگ هشدار قابل حمل وسیله ای است که می تواند با انتقال صدای زنگ خطر یا پیام زنگ خطر ، موارد اضطراری را مطلع کند.

این مجموعه سه قسمتی برای خانوارهای تک نفره ساکن در یونگسان گو (خانوار یک نفره طبق گواهی ثبت محلی) یا خانوارهای تک والد قانونی واجد شرایط است و ودیعه خانه (جونس تبدیل شده) باید 150 میلیون درآمد باشد. و یا کمتر.

یک مقام منطقه گفت: “ساکنان آپارتمان ها و مالکانی که دارای محیط زندگی نسبتاً ایمنی هستند از این برنامه مستثنی شدند.” برای خانوارهای تک والد ، زن باید سرپرست خانوار یا یکی از اعضای خانواده باشد. “

کسانی که مایل به حمایت از کالاها هستند می توانند از طریق پست الکترونیکی به رئیس مرکز حمایت از خانواده سالم و خانواده های چند خانواده Yongsang-gu مراجعه کنند. این فرم در بخش اخبار وب سایت دفتر بخش و در بخش اطلاع رسانی وب سایت مرکز حمایت از خانواده سالم و چند فرهنگی Yongsan-gu منتشر شده است.

یک کپی از کارت شناسایی (ارسال پس از حذف آخرین شماره) ، یک کپی از ثبت نام یک فرد محلی در مدت 6 ماه از تاریخ صدور ، یک کپی از قرارداد اجاره و یک گواهی از خانواده تک والدین (فقط قابل استفاده است) ) ارسال شود.

سپس منطقه با در نظر گرفتن نوع مسکن متقاضی (60 خانوار) ​​هدف را تعیین می کند. نتایج انتخاب به صورت جداگانه اعلام می شود. هزینه های مراقبت های بعدی پس از نگهداری محصول به عهده متقاضی است.

جانگ سانگ هیون ، شهردار یونگسان گو گفت: “ما تلاش های مختلفی انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که خانواده های یک نفره در منطقه می توانند در صلح زندگی کنند.

در این سال ، این منطقه همچنین “خدمات امنیت خانه برای زنان مجرد خانگی” را با LG U + انجام داد. “My House Keeper Easy” مبتنی بر اینترنت اشیا ((اینترنت اشیا) در 99 خانوار برای یک نفر نصب شده است. House Keeper Easy ما قادر به نظارت و ضبط ویدئو در زمان واقعی ، تماس صوتی دو طرفه و تشخیص باز شدن درب / در و پنجره است.

بعلاوه ، این ولسوالی در نظر دارد تا از راه های مختلف ، مانند an مدیریت برنامه Anshim ، △ جلوگیری از خشونت در م institutionsسسات عمومی ، △ ایجاد یک شهر دوستانه برای زنان و △ نصب علائم ایمنی خط نقشی پیشرو در کاهش نگرانی های زنان داشته باشد.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز – بدون توزیع مجدد>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *