گیونگی-دو تیم تحقیق مشترکی را برای سوزاندن غیرقانونی در مناطق روستایی برای مدیریت ریزگردها مدیریت می کند

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] استان گیونگی یک تیم بازرسی مشترک را برای جلوگیری از سوزاندن زباله غیرقانونی در مناطق روستایی تا ماه مارس مدیریت خواهد کرد که سیستم مدیریت ریزگردهای فصلی است.

“تیم بازرسی مشترک برای سوزاندن غیرقانونی در مناطق روستایی” متشکل از 156 کارمند دولتی است که در امور اداری کشاورزی ، محیط زیست و جنگلداری در 31 شهر و شهرستان در استانها و استانها متشکل از 1 تریلیون 52 تیم بازرسی با 3 نفر تشکیل شده اند. سوزاندن غیرقانونی محصولات فرعی کشاورزی (محصولاتی مانند برنج ، جو ، ذرت ، دانه های سویا ، فلفل ، کنجد و غیره و محصولات جانبی بیولوژیکی مانند درختان میوه) ، ضایعات وینیل و زباله های روستایی را بررسی کرده و فعالیت های روابط عمومی و راهنمایی انجام دهید. برای پیشگیری مجازات های سهل انگاری مطابق با قوانین و مقررات مربوط نیز در صورت کشف فعالیت های غیرقانونی اعمال می شود

در ماه فوریه ، بازرسی های محلی هفته ای یک بار برای مناطق مهم مدیریتی تحت صلاحیت شهرها و شهرستان ها انجام می شود. در ماه مارس ، هنگامی که سوزاندن زباله های کشاورزی در آماده سازی برای کشاورزی افزایش می یابد ، بازرسی های فشرده دو تا چهار بار در هفته برای مناطق روستایی در سراسر استان انجام می شود.

کیم یانگ هو ، رئیس بخش سیاست های کشاورزی در استان گیونگی ، گفت: “ما تلاش خواهیم کرد تا از طریق سرکوب علیه سوزاندن غیرقانونی و پیشگیری در مناطق روستایی ، که معمولاً در فوریه و مارس انجام می شود ، یک گیونگی پاک و ایمن ایجاد کنیم.

در همین حال ، این استان در طول سال گذشته در سیستم مدیریت ریزگردهای فصلی سال گذشته ، در مجموع 2،153 فعالیت جهت گیری از طریق یک تیم بازرسی مشترک انجام داده است. 80 مورد از سو m رفتارها کشف شد و 25.75 میلیون جریمه نقدی تعیین شد.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *