گیونگی-دو با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و نظارت در محل ، در برابر مشاغلی که آلاینده های غیرقانونی هوا منتشر می کنند ، اقدام می کند

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] دفتر مدیریت محیط زیست منطقه ای گیونگی دو غربالگری چشم در محل کار امسال را به دلیل کرونا 19 به حداقل می رساند و آلاینده های هوا را عمدتا با روش غیرحضوری ، با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و اندازه گیری های میدانی و تیم های مشاهده تجزیه و تحلیل میدانی بررسی می کند.

[사진=경기도]

روش تأیید با جمع آوری اطلاعات در سایت های تجاری مشکوک به عملکرد غیرعادی توسط عکسبرداری هوایی از هواپیماهای بدون سرنشین و سپس بازدید از سایت تجاری برای بررسی وضعیت عملیات ، در صورت لزوم انجام می شود.

این سایت تجاری آلاینده های هوای تولید شده بر روی خود را جمع آوری کرده و بررسی می کند که مواد ریز گرد و غبار مانند اکسیدهای گوگرد و اکسیدهای نیتروژن مطابق با استانداردهای انتشار در محل هستند و درخواست تجزیه و تحلیل نمونه ها برای سایر آلاینده ها را از موسسه بهداشت و محیط زیست ارائه می دهد. گیونگی-دو …

پیش از این ، فقط شرکت های مشکوک با کمک هواپیماهای بدون سرنشین هدایت و بازرسی می شدند ، اما با معرفی تیم های نظارت و تجزیه و تحلیل در محل ، بررسی دقیق تر تقویت می شود.

اهداف سرکوب سایت های تجاری هستند که مقادیر زیادی آلاینده هوا در استان منتشر می کنند و سایت های تجاری که شکایت های مدنی ایجاد می کنند (نگرانی ها) ، و جزئیات اصلی بازرسی عبارتند از: نصب و بهره برداری بدون مجوز (گزارش نشده) از امکانات تهویه هوا △ صرف نظر از آلاینده های هوا آسیب دیده یا نه آسیب دیده این است که آیا باید استاندارد آلایندگی را رعایت کنید یا خیر.

در نتیجه این سرکوب ، شرکت قصد دارد اقدامات سختگیرانه ای مانند دستورات اداری ، تعقیب کیفری ، افشای اطلاعات در اینترنت و غیره مانند دستور بهبود امکانات و اعمال جریمه مطابق با قوانین و مقررات مربوط را انجام دهد.

یانگ جا هیون ، رئیس خدمات مدیریت محیط زیست منطقه ای ، گفت: “ما در نظر داریم اقدامات سختگیرانه را مطابق با قوانین و اصول پیشگیری کنیم تا از بروز تخلیه غیرمعمول آلاینده های زیست محیطی در شکاف هایی که نقشه برداری و بازرسی از سایت های تجاری دشوار است جلوگیری کنیم. . به روش شخصی به دلیل حادثه با کرونا 19 “.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *