گیونگی دو ، آتش سوزی های سال گذشته فروکش کرده و احساس امنیت ساکنان افزایش یافته است

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] از زمان روی کار آمدن لی جه میونگ ، فرماندار گیونگی ، استان گیونگی سرمایه گذاری های جسورانه ای انجام داده و تلاش هایی برای ایجاد یک گیونگی دو در برابر فاجعه انجام داده است. در نتیجه ، سال گذشته میزان کاهش آتش سوزی در Gyeonggi-do 5.3 بود که بالاتر از میزان آتش سوزی ملی 3.6 and بود و نتیجه آن با داده های مختلف مانند به دست آوردن اولین ارزیابی در منطقه آتش سوزی برای سه سال متوالی در هنگام ارزیابی شاخص ایمنی منطقه ای دولت صوفیه.

[사진=경기도]

با نگاهی به دستاوردهای آتش نشانی در سال گذشته در گیونگی-دو ، در وهله اول ، سرمایه گذاری در پرسنل ایمنی آتش نشانی و مواد به طور قابل توجهی گسترش یافته است. برای تقویت نیروی انسانی در عملیات میدانی و پیشگیری 744 آتش نشان به خدمت گرفته است و مراکز ایمنی در شش منطقه از جمله Seongbok ، Yongin در حال نصب است. علاوه بر این ، با تقویت وسایل نقلیه قدیمی اطفا fire حریق ، تجهیزات میدانی و تجهیزات ایمنی شخصی با تجهیزات مدرن ، 100٪ درجه مالکیت تجهیزات اطفا حریق و 0٪ پیری را حفظ می کند. وی برای تقویت تقاضای هواپیمایی انسانی چهار هواپیمای بدون سرنشین معرفی کرد و برای تقویت ایمنی خدمه 4400 هشدار نجات هوشمند را منتشر کرد.

فعالیت های پیشگیری از چگالی بالا نیز دائماً به کار گرفته شده است. این تنها ستاد آتش نشانی در کشور است که دپارتمانهای مسئول نگهداری پیشگیرانه در 35 ایستگاه آتش نشانی در استان را راه اندازی و فعالیت می کند. علاوه بر این ، با افزایش سرکوب موارد نقض دستور ایمنی در برابر آتش سوزی ، مانند سیستم پاداش گزارش خروج اضطراری و اولین عملیات گشت ایمنی در برابر آتش سوزی کشور ، 2 هزار و 721 مورد از نقایص تصحیح و به 622 مورد رسیدگی قانونی رسید. تعداد پرونده های دادرسی 39.1٪ نسبت به سال قبل (447 پرونده) افزایش یافته است. تعداد سرکوب ها علیه نقض قوانین سایت های آتش نشانی نیز 13.4 درصد از 335 مورد در سال 2019 به 380 مورد در سال گذشته افزایش یافته است.

برای ایمنی خانه ها برای افراد آسیب پذیر در برابر بلایا ، تجهیزات اطفا حریق در اختیار 25990 خانوار قرار گرفت و 10 فیلم برای شنوایی و معلولین جسمی تولید و به زبان اشاره توزیع شد. سیستم های نظارت بر آتش اینترنت اشیا ((IoT) برای تقویت نظارت بر آتش در 45 بازار سنتی استان راه اندازی شده است.

به طور خاص ، با نصب سیستم های هشدار اضطراری برای وسایل نقلیه در 11 شهر و شهرستان و سرکوب 1882 مورد پارک غیرقانونی و توقف توسط ماشین های آتش نشانی ، با بهبود شرایط ارسال ، زمان ورود ماشین های آتش نشانی نسبت به سال قبل 21 ثانیه کاهش می یابد .

علاوه بر این ، یک مرکز کنترل تصویری فاجعه برای استفاده از اطلاعات نظارت تصویری که توسط شهرها ، شهرستان ها و سازمان های مربوطه نگهداری می شود ، ایجاد شده و در حال بهره برداری است و یک وب سایت گزارش دهنده تلفن همراه برای آماده سازی برای ازدحام 119 گزارش راه اندازی شده است.

برای پاسخ فعال به کرونا 19 ، 75 آمبولانس برای انتقال بیماران آلوده (مشکوک) برای انتقال 10،762 نفر مورد استفاده قرار گرفت و 49 پیراپزشک در 8 بیمارستان زنده در استان مستقر شدند تا تجهیزات پزشکی را حفظ کنند.

با این تلاش ها ، تعداد آتش سوزی های سال گذشته 5.3 درصد (501 مورد) نسبت به سال قبل کاهش یافته و از میانگین کشوری 3.6 درصد فراتر رفته است. علاوه بر این ، طی ارزیابی شاخص ایمنی منطقه ای توسط دولت های پایتخت در سال گذشته ، بالاترین رتبه را برای سه سال متوالی در زمینه آتش سوزی کسب کرده است و به گفته گیونگی 77٪ از ساکنان این شهر ایمن هستند – انجام بررسی ایمنی سال گذشته این منجر به افزایش 10 p p بیش از شد.

سانگ گیو لی ، رئیس ستاد آتش نشانی و حوادث طبیعی در گیونگی دو گفت: “ما تلاش های مختلفی برای ایجاد یک اکوسیستم ایمنی انجام داده ایم که ساکنان بتوانند آن را به عنوان فعالیت های پیشگیری و پاسخگویی تجربه کنند.” این واقعیت که او به طور مداوم به نتایج عالی رسیده است در مسابقات مختلف از جمله دریافت ، موفقیت بزرگ آتش نشانی گیونگی در سال جاری است. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *