گزارش هواپیمایی برآورده نشد روزنامه

[ad_1]

گزارشی که توسط دیوان محاسبات اروپا صادر شده نشان می دهد که در طی شیوع همه گیر ویروس کرونا ، حقوق مسافران هوایی در شرکت های هواپیمایی اتحادیه اروپا مرتباً نقض شده است.

اگرچه شرکت ها از نظر قانونی موظف به جبران خسارت به مسافران پروازهای لغو شده هستند ، اما بسیاری از شرکت ها این مسافران را مجبور به قبول کوپن خرید به جای دریافت غرامت پولی کرده اند.

دیوان عدالت اروپا گفته است که وقتی دولتها تصمیم گرفتند مرزها را محدود کنند تا ویروس نوپای کرونا را محدود کنند ، حدود 7000 شرکت هواپیمایی در شبکه هواپیمایی اتحادیه اروپا لغو شدند. برنامه سفر ده ها میلیون مسافر بین مارس سال گذشته و مارس گذشته و پس از لغو حدود 70 درصد پروازها لغو شد.

Anime Turtelbaum ، کارمند Tribunal Review Tribunal ، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که مسافران عملا از حقوق خود بی اطلاع بودند و بنابراین پول خود را از دست دادند.

در حالی که اکثر مسافران در مهلت مقرر در قانون اتحادیه اروپا 7 روز برای سفرهای عادی و 14 روز برای سفرهای بسته مزایای لغو دریافت نکرده اند ، شرکت های هواپیمایی میلیاردها دلار کمک دولتی دریافت کرده اند.

در همان زمان ، برخی از مسافران هیچ گونه غرامت دریافت نکردند ، در حالی که برخی به جای خسارت نقدی ، کوپن خرید دریافت کردند.ترتل بوم گفت که شرکت های هواپیمایی در اتحادیه اروپا در طی همه گیر شدن حدود 35 میلیارد یورو کمک های دولتی دریافت کردند.

پیش از انتشار این گزارش روز گذشته ، کمیسیون اروپا از شرکت های هواپیمایی خواست که روش های خود در زمینه مقابله با لغو پرواز را بهبود ببخشند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *