گزارش در مورد برنامه های WhatsApp برای رقبا روزنامه العنبا

[ad_1]

گزارش Gadgets 360 در مورد اخبار فناوری حاکی از آن است که هر دو برنامه (Signal) و (Telegram) رقبا برای برنامه WhatsApp تقریباً رشد 1200٪ قبل از تاریخ فعال سازی به روزرسانی های جدید سیاست حفظ حریم خصوصی WhatsApp را شاهد بوده اند. برای ماه مه برنامه ریزی شده است.

این گزارش می افزاید که گرچه برنامه WhatsApp اخیراً یک گام به عقب برداشته و آخرین مهلت خود را لغو کرده است ، اما خشم عمومی که در ژانویه گذشته از اعلام به روزرسانی های جدید سیاست حفظ حریم خصوصی برنامه پیام رسان ، WhatsApp آغاز شده ، به رقبای خود در جذب کاربران کمک کرده است. جدید زیرا برنامه های سیگنال و تلگرام نیز از حالت خشم استفاده کرده و به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند توییتر جهت مخالفت با سیاست حفظ حریم خصوصی WhatsApp نقل مکان کردند. در حالی که برنامه های پیام رسان جایگزین نیز جنبه های حریم خصوصی خود را بهبود بخشیدند تا از WhatsApp “پدر” استفاده کنند.

سنسور تاور اعلام کرد که برنامه های “سیگنال” و “تلگرام” در ژانویه گذشته شاهد افزایش چشمگیر تصویب آنها بوده اند … در زمانی که واتس اپ برای اولین بار رونمایی شد و در حال معرفی سیاست حفظ حریم خصوصی به روز شده ای است که به شرکت مادر بزرگ ، فیس بوک اجازه می دهد. با دسترسی به داده های کاربر از برنامه پیام رسانی. در ابتدا ، مجبور بود که به روزرسانی را از همه کاربران تا 8 فوریه بپذیرد ، اما بعداً مهلت مقرر تا 15 مه اصلاح شد – پس از انتقاد شدید از کاربران ، با این حال ، WhatsApp اخیراً تصمیم گرفت. از مهلت مقرر ، اگرچه خط مشی به روز شده هنوز ادامه دارد و کاربرانی که آن را قبول نمی کنند ، با محدودیت عملکرد برنامه مواجه هستند.

وی توضیح داد که در چهار ماه اول سال 2021 ، سیگنال برای اولین بار افزایش برداشت از 1.192٪ به صورت سالانه به 64.4 میلیون در سراسر جهان را شاهد بود ، در حالی که نصب های تلگرام با 98٪ رشد سالانه به بیش از 161 رسید. … در حالی که کمک های جهانی به واتس اپ با 43٪ کاهش سالانه به 172.3 میلیون نفر برای دوره ژانویه تا آوریل کاهش یافته است.

این شرکت خاطرنشان کرد که تاسیسات سیگنالینگ آن در ژانویه با 501 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به 50.6 میلیون دستگاه از 992،000 مورد مشابه در ماه گذشته رسیده است ، اما تعداد تاسیسات ماهانه 86٪ کاهش یافته و به بیش از هفت میلیون مورد رسیده است.

این شرکت آمریکایی در بیانیه ای گفت: “علی رغم کاهش نصب هر ماه پس از افزایش شدید در ژانویه ، برنامه Signal هر ماه شاهد رشد مداوم سالانه است. برنامه سیگنال گزارش می کند 2.8 میلیون بارگیری در سطح جهان در ماه آوریل ، که دو برابر بیشتر است 1.3 میلیون بارگیری در آوریل 2020 گزارش شده است.

“مانند سیگنال ، بارگیری برنامه های تلگرام 283٪ از سال گذشته به 63.5 میلیون از 16.6 میلیون افزایش یافته است … با این حال ، این برنامه از 3٪ کاهش سالانه در آوریل گزارش کرده است ، در حالی که به 26.2 میلیون رسیده در مقایسه با حدود 27 میلیون در سال قبل “، که نشان می دهد هر دو برنامه سیگنال و تلگرام بلافاصله پس از دستیابی به رشد کمی در ژانویه ، شاهد کاهش سرعت در بارگیری بوده اند. با این حال ، این برنامه ها موفق شدند با برنامه “WhatsApp” ، که همچنان بازار سیستم عامل های پیام فوری را هدایت می کند ، نبرد سختی را انجام دهند.

این شرکت توضیح داد که حتی قبل از به روزرسانی سیاست حفظ حریم خصوصی ، فرآیندهای نصب WhatsApp سال گذشته شاهد کاهش شیوع ویروس جدید کرونا بوده است. در آوریل 2020 ، فرایندهای نصب WhatsApp در سراسر جهان 28٪ برای یک ماه کاهش یافت و به 55.2 میلیون از 76.5 میلیون رسید. در ماه مارس ، و این شرکت را به کاربران بالقوه جدیدی که مایل به برقراری ارتباط با دوستان و خانواده هستند نسبت می دهند – برای انتخاب دسک تاپ یا نسخه وب WhatsApp هنگام میزبانی در محل.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *