کوه آتوس در حال دستیابی به CISO و تقویت سیستم امنیت فناوری است

[ad_1]

رقابت در زمینه صدور گواهینامه خصوصی از طریق ایجاد یک سرویس امنیت اطلاعات و استخدام CISO تقویت شده است.

[보안뉴스 이상우 기자] شرکت مالی امنیت فینتون آتون (مدیر عامل شرکت جونگ-سئو کیم) اعلام کرده است که برای تقویت سیستم فناوری امنیت شرکتی یک سرویس امنیت اطلاعات ایجاد کرده است و مین جه چو را به عنوان مدیر ارشد اطلاعات (CISO) استخدام کرده است.

on آتون چو مین جی ، رئیس سرویس امنیت اطلاعات[사진=아톤]

آتون با استخدام CISO جدید به دنبال ایجاد امنیت برای اشغال بازار در زمینه صدور گواهینامه خصوصی است. از آنجایی که دوران صدور گواهینامه خصوصی در ابتدای راه است ، قصد دارد با تقویت سیستم فناوری امنیتی گواهینامه های مبتنی بر سیستم عامل مانند گواهینامه شرکت ارتباطات از راه دور (PASS) و همچنین راه حل های تأیید اعتبار مالی که هسته اصلی فناوری Aton است ، از رقابت شرکت ها اطمینان حاصل کند. .

مدیر مین جه چو بر بخش امنیت اطلاعات شرکت نظارت می کند و قصد دارد بر تقویت توانایی های فن آوری شرکت از جمله بهبود امنیت و تأیید اعتبار فناوری که آتون در بخش مالی ارائه می دهد و ایجاد سیاست های امنیتی داخلی و خارجی متمرکز شود. با استفاده از این فرصت ، آتون قصد دارد پرسنل امنیتی را گسترش داده و در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کند تا یک سیستم مدیریت امنیت منظم تر و پیشرفته تر بسازد.

آتون توضیح داد که آقای مینجا چو ، یک متخصص امنیت که بیش از 20 سال در زمینه امنیت اطلاعات فعالیت داشته است ، صلاحیت های مختلفی را در زمینه کلی امنیت زیرساخت ها از توسعه خدمات تا مدیریت سیستم نشان داده است. توضیح داده شده است که او قبل از پیوستن به آتون به عنوان یک متخصص صنعت در DevSecOps (توسعه ، امنیت ، بهره برداری) در محیط دیجیتال از طریق یاهو ، NAVER ، کوپانگ و برادران زیبا شناخته شده است.

آتون چو گفت: “همانطور که فرهنگ رو در رو به سرعت گسترش می یابد و موارد دست نخورده گسترش می یابد ، تهدیدات امنیت سایبری در حال افزایش است ، بنابراین ما باید یک سیستم امنیتی به عنوان DNA اولیه از مرحله توسعه محلول طراحی کنیم.” -جه ، رئیس دپارتمان امنیت اطلاعات. برای هدایت بازار ، ما به نوآوری فناوری شرکت ها کمک خواهیم کرد. “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *