کمیسیون تجارت عادلانه عملکرد تیم ICT و جهت سازماندهی مجدد در آینده را اعلام می کند

[ad_1]

بازار برنامه · کمیته فرعی O2O Platform برای بهبود تخصص و سرعت رسیدگی به پرونده ها در Platform تازه ایجاد شده است

[보안뉴스 박미영 기자] FTC تحقیقات مربوط به هفت مورد را در زمینه حقوق مالکیت ، موبایل و مالکیت معنوی از طریق کار گروه نظارت بر تیم ICT به پایان رسانده است.

دستورات و مجازات های اصلاحی (تقریباً 27.8 میلیارد درآمد کسب شده) برای اقداماتی اعمال می شود که از ارائه اطلاعات مربوط به دارایی توسط رقبای Naver مربوط به املاک و مستغلات جلوگیری می کند و ابتدا با تنظیم الگوریتم های جستجو و مرتبط ، خدمات آنها را افشا می کند. با جستجوی ویدیو (اکتبر 2020). من کردم.

همچنین تحقیق در مورد ادعاها مبنی بر اینکه اپراتور انحصاری در بازار سیستم عامل های تلفن همراه با تداخل در ظهور سیستم عامل های جدید و ارائه دستور کار به کمیسیون (نوامبر 2020) ، رقابت را محدود کرد.

تحقیقات و اصلاح سوuses استفاده های مالکیت معنوی که مانع ابتکار بعدی می شود نیز ادامه داشته است. GTT ، انحصاری در بازار فناوری ذخیره سازی گاز طبیعی مایع ، در حال تحقیق در مورد درهم تنیدن حق ثبت اختراع و خدمات پشتیبانی فنی سازندگان کشتی و وضع دستور تعدیل و جریمه نقدی (تقریباً 12.5 میلیارد وون) است (نوامبر 2020).

ادعاها مبنی بر سو companiesاستفاده شرکت های بزرگ دارویی از روش دادرسی مربوط به ثبت اختراع برای جلوگیری از فروش داروهای عمومی ارزان توسط رقبا (5/22020) و اینکه یک اپراتور تجاری دارای حق ثبت اختراع استاندارد در فناوری صوتی دیجیتال از قانون ثبت اختراع سو ab استفاده کرده است برای جمع آوری غیرقانونی هزینه پروانه (نوامبر 2020) ، هر مطالعه به پایان رسید و دستور کار به کمیسیون ارائه شد.

علاوه بر این ، FTC در حال سازماندهی مجدد گروه ویژه ICT است تا توانایی های اجرای قانون در منطقه “پلت فرم” متمرکز شود ، که به طور فزاینده ای در اقتصاد دیجیتال تأثیرگذار است. ابتدا “بخش برنامه های کاربردی بازار” ، بستر اصلی اکوسیستم تلفن همراه ایجاد شد.

△ اقدامی که از ظهور یک سیستم عامل جدید تلفن همراه جلوگیری می کند ، بنابراین مانع رقابت در بازار برنامه های متصل و سایر بازارهای دستگاه های هوشمند می شود △ مسدود کردن هدف قرار دادن چند ملیتی که از راه اندازی محصولات و خدمات توسعه دهندگان برنامه در بازارهای رقابتی جلوگیری می کند برنامه های کاربردی payment پرداخت خاص عمل استفاده اجباری از خدمات مرتبط به عنوان وسیله ای تحت نظارت تمرکز است.

“بخش بستر های نرم افزاری O2O (آنلاین به آفلاین)” نیز ایجاد شده است که در یک اقتصاد غیر ریاکارانه آنلاین و آفلاین را به هم متصل می کند و قسمت مهمی از زندگی مردم را اشغال می کند.

△ قانون فروش اجباری کالاها و خدمات با اعمال مطلوب ترین قیمتها و شرایط معاملات در سیستم عامل شرکت تنظیم مصنوعی رتبه بندی قرار گرفتن در معرض سیستم عامل یا کاربران فریب خورده با نمایش تبلیغات مبهم موارد تحویل اقدامات و غیره اهداف اصلی نظارت هستند.

بخش های IPR و نیمه هادی های موجود به فعالیت خود ادامه خواهند داد و ما بر رفتارهای ضد رقابتی مانند سو abuse استفاده از حقوق مالکیت معنوی تمرکز خواهیم کرد که از ورود تازه واردان به رقابت جلوگیری می کند و تخفیف های مشروط به بازار نیمه هادی ها را اعطا می کند.

از تجربه گروه های متخصص خارجی نیز به طور فعال در روند کار یک تیم ویژه ICT استفاده می شود. مجموعه ای از متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه های اقتصادی ، حقوقی و تخصصی اکنون برای جمع آوری نظرات خبره در سراسر پرونده تشکیل شده است و در آینده مجموعه متخصصان برای افزایش تجربه در این زمینه گسترش می یابد. حوزه ICT.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *