کمیسیون اطلاعات شخصی در مورد اصلاحیه دوم قانون محافظت از اطلاعات شخصی ، جلسات عمومی آنلاین را برگزار می کند

[ad_1]

جهت به اشتراک گذاشتن جهت تجدید نظر در قانون و جمع آوری نظرات کارشناسان و ذینفعان اصلی

[보안뉴스 이상우 기자] کمیته حفاظت از اطلاعات شخصی (رئیس یونگ یونگ این ، از این پس کمیسیون اطلاعات شخصی نامیده می شود) برای جمع آوری نظرات در مورد اصلاحیه دوم قانون حفاظت از اطلاعات شخصی ، که از در تاریخ 6 ژانویه اعلام شد و به شما امکان بیان عقاید در زمان واقعی را می دهد. شما می توانید با جستجوی “جلسات عمومی آنلاین در مورد اصلاحات جزئی در قانون حفاظت از اطلاعات شخصی” در تلویزیون Naver و تلویزیون Kakao شرکت کنید.

[프로그램=개인정보보호위원회]

در این دادرسی عمومی ، ما قصد داریم برای بهبود سطح کلی سیستم محافظت از اطلاعات شخصی در واکنش به تحول دیجیتال ، دستورالعملهایی را برای بازنگری قانون به اشتراک بگذاریم و طیف وسیعی از دیدگاه ها را از طرف ذینفعان اصلی و کارشناسان خارجی جمع آوری کنیم. پس از جلسه ای با صنعت و گروه های مدنی در ژانویه برای شنیدن نظرات آنها ، افکار عمومی درباره اصلاحیه دوم از طریق جلسات دادرسی عمومی آنلاین جمع آوری می شود.

علاوه بر این ، انتظار می رود ذینفعانی که حوزه های مختلف جامعه را شامل می شوند ، از جمله IT ، تولید و SME ، اطلاعات و سازمان های حقوق بشر و مصرف کنندگان ، دانشگاه و حرفه وکالت در بحث ها و پرسش ها و پاسخ های فعال شرکت کنند. پس از این استماع عمومی ، کمیسیون اطلاعات شخصی همچنان مکانی را برای شنیدن نظرات ذینفعان ، جمع آوری آرا different مختلف و ارائه اصلاحیه دوم به شورای ملی در نیمه اول سال جاری ادامه خواهد داد.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *