کمیسیون ارتباطات کره “سومین شورای توسعه یک برنامه اینترنت بدون دردسر” پیشنهاد می کند تا تسکین مصرف کننده را تقویت کند

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] سومین شورای توسعه اینترنت برنده (از این پس کمیسیون ارتباطات کره نامیده می شود) ، سازمان یافته توسط کمیسیون ارتباطات کره (از این به بعد کمیسیون ارتباطات کره) در ژوئیه گذشته ، عملیات را در مدت شش ماه به پایان رساند و گزارش نتایج نهایی و ارائه شد به کمیسیون ارتباطات کره

این شورا پیشنهاد کرد: △ پاسخ به آسیب های کاربران از انواع جدید خدمات و بهبود حقوق مصرف کننده ، △ تقویت اکوسیستم اینترنتی کاربر محور △ 5G و برنامه های جدید برای فعال کردن خدمات.

پاسخ به آسیب های مصرف کننده به انواع جدید خدمات و بهبود حقوق و منافع مصرف کننده
در ابتدا ، وی بر لزوم اقدامات مدیریت خودمختار توسط اپراتورهای سیستم عامل برای تقویت ارائه اطلاعات برای محافظت از کاربران خدمات اشتراک با اشتراک و پاسخگویی به خسارت مصرف کننده مربوط به تبلیغات زنده و زنده با تبلیغات جعلی و اغراق آمیز تأکید کرد. وی همچنین طرحی را برای بهبود سیستم جهت ارائه توضیحاتی در مورد الگوریتم های کاربران و گزینه های تحویل ارائه داد.

تقویت اکوسیستم اینترنتی کاربر محور
این شورا همچنین اجماعی را به وجود آورد که باید اپراتورهای مسلط در بازار برنامه را از استفاده از سایر روشهای پرداخت منع کرده و یا مجبور به تحریک سایر اپراتورهای بازار برنامه برای ارائه مطالب کنند. علاوه بر این ، توصیه می شود که یک مدل همکاری به رهبری دولت تدوین شود تا شرکت ها بتوانند فعالانه مشارکت کنند و مشوق هایی را برای درج دیجیتال فراهم کنند.

G 5G و طرح جدیدی برای فعال سازی سرویس
در مورد اقدامات خاص نظیر تشویق به سرمایه گذاری در امکانات 5G در سطح دولت و افتتاح و پشتیبانی از خدمات اساسی 5G اختلاف نظر وجود داشت ، اما اکثر آنها موافقت کردند که سرویس های 5G باید فعال شوند. از طرف دیگر ، پیشنهاد شد تا با گسترش داده های من به صنایع مختلف ، مبنای قانونی برای تشویق ایجاد خدمات جدید فراهم شود.

کمیسیون ارتباطات کره گفت این گزارش به تهیه سیاست های مختلف برای تغییر در فضای اینترنت کمک می کند و برنامه های اجرایی مشخصی را برای آینده تدوین می کند. گزارش دریافت شده را می توان در صفحه اصلی کمیسیون ارتباطات کره و موسسه سیاست اطلاعات و ارتباطات یافت.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *