چه حوادث و آسیب پذیری های امنیتی در زمینه مراقبت های بهداشتی دیجیتال وجود داشته است؟

[ad_1]

دستگاه ها و خدمات بهداشتی دیجیتال ، ملاحظات امنیتی از مرحله توسعه

[보안뉴스 권 준 기자] مراقبت های بهداشتی دیجیتال ، اصطلاحی که نماد پیوند دیجیتال در حوزه پزشکی است ، اولین بار در مجمع جهانی اقتصاد در سال 2016 مورد استفاده قرار گرفت ، و همانطور که به عنوان منطقه تمرکز سیاست دولت در مورد انسجام امنیتی انتخاب شد ، اهمیت امنیت در حال افزایش است.

[이미지=utoimage]

مراقبت های بهداشتی دیجیتال به عنوان یک منطقه صنعتی تعریف می شود که سلامت و بیماری های شخصی را در هر زمان و هر مکان مدیریت می کند و فناوری اطلاعات و ارتباطات مانند هوش مصنوعی ، اینترنت اشیا ، داده های بزرگ ، ابر و بلاکچین را به مراقبت های بهداشتی وصل می کند. مراقبت های بهداشتی ، که به معنای حفظ یا بهبود سلامت از طریق پیشگیری ، تشخیص ، درمان و مدیریت بعدی بیماری ها ، آسیب ها و اختلالات جسمی و روحی است ، بر اساس سیستم عامل بیمارستان سنتی است. یک منطقه مدیریت زندگی است که خدمات شخصی بر اساس ارائه می دهد.

با افزایش اتصال نرم افزار و شبکه ، مسلما حوادث مبتنی بر پروتکل های شبکه در حال افزایش هستند. بنابراین ، به طور حتم چه حوادثی رخ داده و چه آسیب پذیری هایی کشف شده است؟ ما در مورد موارد معرفی شده در “مدل دیجیتالی امنیت بهداشت” اعلام شده توسط آژانس امنیت و امنیت کره تمرکز خواهیم کرد.

▲ مواردی از حوادث و ضعف های امنیتی در دستگاه ها و خدمات بهداشتی دیجیتال[자료=한국인터넷진흥원, 디지털헬스케어 보안모델]

همانطور که در جدول بالا نشان داده شده است ، آسیب پذیری های مختلفی در دستگاه ها و خدمات آسیب پذیر دیجیتالی مشاهده می شود و با افزایش احتمال وقوع حوادث واقعی ، نیاز به توسعه ایمن دارد که نشان دهنده امنیت از مرحله توسعه است و امنیت در اولویت اصلی است ارائه خدمات برجسته شده است.
[권 준 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *