چرا آمریکایی ها نقاشی های هیتلر را پنهان کردند؟ روزنامه العنباa

[ad_1]

مرکز پشتیبانی موزه ارتش در فورت بلووار ، ویرجینیا ، ایالات متحده آمریکا دارای 456 اثر هنری است که مربوط به آلمان نازی است ، از جمله چهار آبرنگ هیتلر.

ارتش آمریكا این قطعات را پس از سقوط آلمان توقیف كرده و آنها را به آمریكا منتقل كرد ، جایی كه در قوسهای مستحكم دور از چشم نگه داشته می شدند و فقط به ندرت فرصت دیدن برخی از آنها را داشتند ، از ترس اینكه ممكن است از آنها برای تسبیح استفاده شود. از نازیسم

میل آنلاین به نقل از سارا فورج ، وزیر هنر ایالات متحده با اشاره به دلیل پنهان شدن این قطعات از مردم گفت: “در سال 1945 ، توجیه به دست آوردن این قطعات محافظت از دست های خطرناک از ترس احیا fear بود. نازیسم به دنیای امروز نگاه کنید. به نظر می رسد این بهانه در سال 2020 بیش از مدت ها پیش معتبر باشد.

این مجموعه بخشی از یک مجموعه بزرگتر از قطعات است که توسط یک کاپیتان ارتش ایالات متحده پس از پایان جنگ جهانی دوم به دستور وی مأمور شده است.

از جمله روش های مورد استفاده افسر آمریکایی ، استفاده از برنامه قطارهای آلمانی از برلین در آخرین روزهای جنگ برای شناسایی مکان هایی بود که آثار به آنجا منتقل شده است ، از جمله گروه بزرگی که به مرز چک منتقل شده و پیدا شده است. زیر کف چوبی کلبه ای فرسوده پنهان شده است. وی همچنین گروه دیگری را در ظروف پالایشگاه نمک اتریش پنهان کرد.

در مورد چهار آبرنگ هیتلر ، آنها آنچه را که در مورد یک هنرمند شکست خورده شناخته شده بود و دو بار از ورود به آکادمی هنرهای زیبا در وین محروم شد ، تأیید می کنند. در این نقاشی ها خیابان های وین خالی از عابران پیاده به تصویر کشیده شده است زیرا او نمی تواند مردم را نقاشی کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *