پس از ایجاد یک مدل تجاری جدید برای خنثی سازی کربن با Soosan I&T و Korea Energy Corporation

[ad_1]

برای ایفای نقش در بخش دولتی به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و ایجاد ارزش های اجتماعی

[보안뉴스 이상우 기자] در تاریخ 8 آوریل ، سوزان I&T (مدیر ارشد اجرایی هونگ گو لی) تفاهم نامه ای را برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و ایجاد ارزش های اجتماعی با شرکت انرژی کره (رئیس چانگ سئوپ کیم) امضا کرد. از طریق این توافق نامه ، دو سازمان نرم افزارها و سیستم عامل هایی را توسعه می دهند كه می توانند باعث افزایش مقرون به صرفه بودن و كاهش گازهای گلخانه ای كوچك با قابلیت عملیاتی پایین به عنوان یك پروژه بسته یا پروژه كاهش برنامه تجاری شوند. آنها تصمیم گرفتند تا در توسعه مدل کسب و کار همکاری کنند. علاوه بر این ، بخشهای دولتی و خصوصی قصد دارند برای یافتن و تقسیم مدلهای عالی در زمینه حقوق بشر و اخلاق برای ارتقا promote ارزشهای اجتماعی همکاری کنند.

Hong چپ Hong-gu Lee ، مدیر عامل Soosan I&T و Chang-seop Kim ، رئیس آژانس انرژی کره[사진=수산아이앤티]

هشت شرکت در گروه ماهیگیری دارای تجربه در زمینه انرژی هستند ، که تولید کنتورهای مرتبط با انرژی ، سنسورها و مواد ، از جمله ساخت و بهره برداری از نیروگاه ها و تجارت انرژی های تجدیدپذیر ، و همچنین قابلیت های ICT مانند توسعه نرم افزار است. با این توافق نامه ، شیلات به نقش خود به عنوان یک شریک در بخش عمومی برای تسریع در دوره خنثی سازی کربن ، مانند احیای مجدد پروژه های خارجی ETS ، ایجاد کانال های همکاری و به اشتراک گذاری اطلاعات ، به وزن خود اضافه می کند.

لی هونگو ، مدیر عامل شرکت Soosan I&T گفت: “با این MR ، Soosan I&T برای ارتقا. بی طرفی کربن از نزدیک با این شرکت همکاری خواهد کرد.”
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *