پاری سن ژرمن با پیشنهاد روزنامه پوگبا را وسوسه می کند

[ad_1]

روزنامه انگلیسی ایندیپندنت فاش کرد که باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن آماده است تا پل پوگبا ، فوتبالیست منچستریونایتد ، دستمزد بزرگی به او بدهد تا در نقل و انتقالات رایگان به او مهاجرت کند.

این روزنامه در وب سایت خود اعلام کرده است که مقامات پاری سن ژرمن تمایل خود را برای دادن دستمزد هنگفت به پوگبا ، ملی پوش فرانسوی اعلام کرده اند تا وی را متقاعد کند که به غول پاریسی بپیوندد ، به ویژه پس از پایان قرارداد پوگبا با تیمش در ژوئن 2022. تیمی که او در تابستان 2016 به آن بازگشت.

با وجود گزارش های دیروز مبنی بر پیوستن پوگبا ، 28 ساله ، در پایان این فصل به همراه کیلیان امباپه ، هموطن و ارلینگ هالند ، مهاجم نروژی ، ایندیپندنت تأیید کرد که پاری سن ژرمن آماده است به پوگبا دستمزد هفتگی £ بدهد. 510،000 ، یعنی او بیش از 26 میلیون پوند در سال (حدود 31 میلیون یورو) دریافت می کند.

پوگبا در ماه ژوئیه پیشنهاد تمدید قرارداد منچستریونایتد را رد کرد ، اگرچه این شامل افزایش حقوق وی از 250 هزار در هفته به 350 هزار پوند بود.

پوگبا در تابستان 2012 در یوونتوس به صورت رایگان منچستریونایتد را ترک کرد ، قبل از اینکه باشگاه انگلیسی او را در تابستان 2016 با مبلغ 105 میلیون یورو به او بازگرداند.

پوگبا 207 بازی برای منچستریونایتد انجام داد که 38 گل به ثمر رساند و 46 پاس گل داد و دو جام حذفی انگلیس و یک قهرمانی در لیگ اروپا کسب کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *