پارک ملی جیریسان یک تیم هوشمند گشت زنی هواپیمای بدون سرنشین را برای ریشه کن کردن کوهنوردی غیرقانونی اداره می کند

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] دفتر پارک ملی جییرسان Gyeongnam در 24 اعلام کرد که با استفاده از تجهیزات ICT و داده های بزرگ برای جلوگیری از پیاده روهای غیرقانونی ، تیم گشت هوشمند هواپیمای بدون سرنشین ICT را اداره می کند.

[사진=국립공원공단]

تیم هوشمند گشت پیمای ICT برای جلوگیری از حوادث با ایمنی و مدیریت موثر در محل مأموران اجرای جاده های جانبی متناسب با منطقه وسیع و کوههای ناهموار پارک ملی جیریسان طراحی شده است.

پارک ملی جیریسان و دفتر گیونگنام برای شناسایی مناطقی که عمدتا توسط کوهنوردان غیرقانونی استفاده می شوند ، از داده های بزرگ مانند کیفیت تلفن های همراه در پارک استفاده می کنند و یک پهپاد گشتی مجهز به دوربین تصویربرداری حرارتی منطقه را از نزدیک تحت نظر دارد. سرعت پهپادهای گشتی به طور متوسط ​​30 کیلومتر در ساعت و برد 10 کیلومتر است و به توابع ضبط فیلم ، انتقال اطلاعات و تشخیص مادون قرمز مجهز هستند.

از طرف دیگر ، دفتر پارک قصد دارد طبق قانون پارک طبیعی با هدایت یک کوهنورد غیرقانونی از طریق گشت بدون سرنشین و اعزام یک افسر پلیس ، اقدامات قانونی انجام دهد.

کیم بونگ بو ، رئیس بخش حفاظت از منابع در پارک ملی جیریسان و دفتر کیونگنام ، گفت: “اقدام تیم هوشمند گشت ICT دسترسی سریع به سایت و واکنش سریع به فعالیت های غیرقانونی و شبکه نظارت را تقویت کرد. لطفاً از پیاده روی در جاده فرعی خودداری کنید. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *