وینس مطابق با مواد استراتژیک کلاس AAA را به عنوان تاجر خریداری کرد

[ad_1]

برای اولین بار در صنعت امنیت کلاس AAA را به عنوان تاجر استراتژیک انطباق با مواد ، رتبه دوازدهم در کره را کسب کرد
رقابت جهانی از طریق مدیریت عالی صادرات مستقل

[보안뉴스 원병철 기자] وینس (مدیر عامل شرکت Dae-yeon Kim) در تاریخ نوزدهم اعلام کرد که وی اولین بار در صنعت امنیت است که بالاترین درجه AAA را به عنوان یک شرکت برنامه انطباق (CP) از وزارت بازرگانی ، صنعت و انرژی.

[사진=윈스]

برنامه انطباق (که از این پس “CP” نامیده می شود) برای کالاهای استراتژیک توسط وزارت تجارت ، صنعت و انرژی تعیین می شود تا مشخص شود آیا سازمان و مقررات لازم برای مدیریت صادرات کالاهای استراتژیک به طور مستقل مجهز و اعمال می شوند. . سیستم CP مطابق با قانون تجارت خارجی 2004 معرفی شد و بسته به اندازه شرکت و معیارهای ارزیابی هر صنعت در سه دسته A ، AA و AAA ارائه می شود.

کلاس AAA که بالاترین کلاس فروشندگان در انطباق است ، توسط شرکت های مطرح دنیا مانند سامسونگ الکترونیک ، سامسونگ SDS ، POSCO E&C و صنایع سنگین و ساختمانی Doosan خریداری شده و Wins کلاس 12 شناخته شده است. AAA ”در کره.

شرکت های CP export اجازه صادرات یک مورد یا همان کاربر نهایی را برای 2 تا 3 سال با یک اجازه صادر می کنند و △ بسته به درجه مدرک پردازش مجوزهای صادرات فردی را تا 10 روز کوتاه می کنند △ اسناد ارسالی به مقرهای خارجی و شرکتهای محلی مزایایی مانند معافیت از

از آنجا که محصولات امنیتی اطلاعات در صورت صادرات بدون مجوز کالای استراتژیک هستند ، صادرات غیرقانونی اسلحه می تواند تحت تحریم قرار گیرد ، به این معنی که شرکت های امنیت اطلاعات یک صنعت دفاعی ملی هستند که به واردات و صادرات توجه قابل توجهی نیاز دارند. وینس توضیح داد.

Dae-yeon Kim ، مدیر عامل شرکت Wins ، گفت: “این واقعیت که این شرکت بالاترین رتبه AAA را در زمینه مقررات صادرات ژاپن دارد ، که از سال 2019 ادامه دارد ، به این معنی است که ما از طریق مدیریت عالی خودمختار فرصت های جهانی داریم. وی گفت: “ما به شدت به استانداردهای مختلف مدیریت صادرات خودمختار مورد نیاز شرکت ها عمل خواهیم کرد.”

در همین حال ، وینس اولین بار به عنوان یک شرکت CP در سال 2011 شناخته شد و CP AA را در سال 2014 دریافت کرد. در نتیجه درخواست برای ارتقا به AAA بر اساس سالها تجربه در مدیریت صادرات مستقل ، به عنوان یک ارتقا توسط AA تعیین شد به AAA در ژانویه امسال.

علاوه بر این ، وینز با انجام دائماً “بیانیه ای در مورد اجرای مدیریت صادرات مستقل مواد استراتژیک” و “آموزش مدیریت استراتژیک مواد” برای همه کارمندان ، آگاهی از انطباق داوطلبانه صادرات را افزایش داده است. بر این اساس ، نقل قول وزیر تجارت ، صنعت و انرژی در بخش انطباق داوطلبانه در سال 2018 اهدا شد و پارک کی-دام ، مدیرعامل هر بخش در همان منطقه در سال 2019 ، نقل قول را از وزیر تجارت دریافت کرد ، صنعت و انرژی
[원병철 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *