ویز کره راه حل خاص خود را برای ثبت دسترسی به اطلاعات شخصی در مورد دانشگاه کتاب مقدس کره ارائه می دهد

[ad_1]

پشتیبانی برای محافظت از اطلاعات شخصی و غیره با نظارت بر استفاده غیرقانونی از اطلاعات داخلی و علائم غیر معمول

[보안뉴스 이상우 기자] ویز کره (مدیر عامل شرکت کی بائه کیم) اعلام کرد که راه حل خود را برای مدیریت دسترسی به اطلاعات شخصی “WEEDS BlackBox Suite” به دانشگاه کتاب مقدس کره ارائه می دهد. Wiz Black Box Suite یک سیستم مدیریت یکپارچه برای استفاده غیرقانونی از اطلاعات داخلی است که جریان اطلاعات شخصی را در رایانه ها ، سرورهای AP و DB ثبت می کند و به طور مداوم علائم استفاده غیرقانونی و ناهنجاری ها را کنترل ، هشدار و نظارت می کند.

به طور خاص ، سوابق دسترسی به اطلاعات شخصی مورد نیاز قوانین مرتبط ، مانند قانون حفاظت از اطلاعات شخصی ، بدون تغییر برنامه های موجود ایجاد و ذخیره می شود. علاوه بر این ، این امکان را فراهم می کند که استفاده غیرقانونی و علائم غیرمعمول مبتنی بر تجزیه و تحلیل رفتاری همه رفتارها در استفاده از اطلاعات داخلی را شناسایی و تشخیص دهد و در صورت لزوم می تواند عملکرد توضیحی را ارائه دهد. نه تنها با یک روش نرم افزاری و یک روش شبکه ، بلکه همچنین با یک روش ثبت محلی DB می توان آن را ساخت.

[이미지=위즈코리아]

یک مقام ویز کره گفت: “با توجه به قانون حفظ حریم خصوصی ، بسیاری از م institutionsسسات آموزشی ، شرکت های دولتی و بخش های مالی می خواهند راه حل های حفظ حریم خصوصی را اجرا کنند.” “” باید بررسی شود آیا این محصولی است که می تواند به طور کامل مطابقت داشته باشد. اقدامات امنیتی لازم ، سیستم را برای پردازش اطلاعات شخصی و اینکه آیا شکافهایی در ضبط دسترسی ایجاد شده وجود ندارد ، بیش از حد بار نمی آورد. “

در همین حال ، Wiz Korea در سال 2003 تاسیس شد ، همچنین یک سیستم نظارت بر تقلب اطلاعات داخلی برای امنیت داخلی شرکت ها ، و همچنین یک راه حل برای تولید و مدیریت سوابق برای دسترسی به اطلاعات شخصی ، یک راه حل برای تشخیص نشت / قرار گرفتن در معرض شخصی اطلاعات و سیستم تشخیص تقلبی در منزل این یک شرکت امنیتی تخصصی با خدمات کنترل امنیت یکپارچه به عنوان حوزه اصلی تجارت است.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *