ویز کره دارای یک سیستم برتر در زمینه سوابق برای دسترسی به اطلاعات شخصی است

[ad_1]

51.7٪ از اجرای تدارکات عمومی را به دست آورد … بیش از 60٪ سهم بازار از تدارکات عمومی و ادغام بازار خصوصی

[이미지=위즈코리아]

[보안뉴스 원병철 기자] ویز کره (مدیر عامل شرکت کی با کیم) در سال 2020 بازار دسترسی به اطلاعات شخصی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و ویز کره 51.7٪ از تأمین و تحویل م institutionsسسات عمومی را بدست آورد. مشخص شد که این سیستم برای حفظ یک سیستم قوی در نظر گرفته شده است. ویز کره توضیح داد که در سال 2020 نتایج بالایی کسب کرده است ، و طبق اعلامیه اصلاح قانون محافظت از اطلاعات شخصی 2019 ، پیشاپیش به بازار غیرنظامی با سرعت رشد سریع پاسخ می دهد.

Wiz Korea اولویت خود را برای بهبود عملکردهای خود مطابق با تغییر در اعلامیه استاندارد قانون محافظت از اطلاعات شخصی برای ادامه حفظ سهم بازار شماره 1 عنوان می کند زیرا “استانداردهای امنیتی اقدامات امنیتی اطلاعات شخصی” در سال 2019 تجدید نظر شده است ، دلایل رفتارهای غیرعادی و کناره گیری ترک شد و تصمیم به سرعت دوباره سازماندهی شد تا سوابق دسترسی حداقل یک بار در ماه بررسی شود. علاوه بر این ، از طریق معرفی فناوری HMAC ، امنیت بیشتر شده است تا از جعل ، تغییر ، سرقت و از دست دادن سوابق دسترسی جلوگیری کند.

ویز کره توضیح داد که نه تنها سریعتر به تغییر در اعلامیه استاندارد قانون حریم خصوصی پاسخ می دهد ، بلکه به طور سیستماتیک ویژگی های تغییر یافته را به مشتریانی که راه حل های موجود را اجرا کرده اند نیز ارائه می دهد. این توضیح می دهد که مشتریان می توانند سوابق دسترسی به اطلاعات شخصی را بدون هیچ گونه مشکلی در یک اعلان اصلاح شده تشخیص داده و تأیید کنند و به هر دو سیستم صدور گواهینامه و ارزیابی پاسخ دهند.

در همین حال ، ویز کره ، سوابقی را برای دستیابی به اطلاعات شخصی بیش از 500 مشتری محلی ایجاد کرده و خطوط تولید مختلف را بر اساس دانش جمع آوری شده هنگام آزمایش محیط های مختلف سیستم مشتری هدف ، تکمیل کرده است. بر اساس تجربه و دانش ما ، ما قصد داریم نسخه نسل بعدی راه حل ثبت اطلاعات شخصی را به طور مداوم توسعه دهیم.

علاوه بر این ، به منظور حفظ موقعیت ثابت 1 پوند در بازار به مدت 18 سال در سال 2021 ، ما در تغییر قانون داده 3 پیشرو هستیم (اشاره به تجدید نظر در قانون حفاظت از اطلاعات شخصی ، قانون شبکه ارتباطات اطلاعات و برای اطلاعات اعتباری اقدام کنید ، همچنین قانون اقتصاد داده 3 و قانون بزرگ داده 3 نیز نامیده می شود. وی قصد دارد پاسخ دهد و گفت با تقویت خدمات پشتیبانی از مشتری همه تلاش خود را برای افزایش رضایت مشتری انجام خواهد داد.
[원병철 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *