ویجت نوری قرارداد توزیع سفارش را با SB Information Technology منعقد کرده است

[ad_1]

خرید کالاهای تجاری مانند محافظت در برابر بازخرید و فیلتر نرم را تشویق کنید
برنامه ریزی برای ورود به بازارهای خارج از کشور با توسعه مشترک محصولات امنیتی

[보안뉴스 이상우 기자] ویجت نوری (مدیر عامل شرکت سئونگ-هوان چوی) اعلام کرد که برای تهیه محصولات ضد باج افزار و راه حل های لیست سفید هوشمند با SB Information Technology (مدیر عامل دونگ-کوون یون) قراردادی امضا کرده است. از طریق این قرارداد فروش انحصاری ، فناوری اطلاعات SB قراردادهای عمومی یک راه حل پیش انسداد Ransom Defense و یک راه حل هوشمند در لیست سفید فیلتر نرم را به فروش می رساند.

[로고=위젯누리]

Widgetnuri Ransom Defense یک راه حل پیش انسداد باج افزار است که اجازه دسترسی فقط به نرم افزارهای معتبر مبتنی بر لیست سفید را می دهد. بزرگترین ویژگی حفاظت از رستگاری این است که از طریق تأیید اعتبار نرم افزار ، نه براساس رفتار ، مسدود می شود. بعلاوه ، از آنجا که واحد رفتار فقط فرآیند تأیید شده را رصد می کند ، این مزیت را دارد که از منابع رایانه ای کمتری استفاده می کند.

SoftFilter یک راه حل هوشمند مدیریت نرم افزار مبتنی بر لیست سفید است که به طور پیشگیرانه نرم افزارهای مخرب و غیرقانونی را مسدود می کند. علاوه بر این ، به طور خودکار نرم افزار ناشناخته را برای مسدود کردن و مدیریت نرم افزارهای غیر ضروری تجزیه و تحلیل می کند. ویژگی فیلتر نرم این است که با استفاده از تجزیه و تحلیل استاتیکی ، پویا ، مهندسی اجتماعی و ابتکاری در هنگام راه اندازی نرم افزار ، قابلیت اطمینان را تجزیه و تحلیل می کند ، شاخص های عینی را از طریق داده های بدست آمده تنظیم می کند و امتیازات نرم افزار را تقسیم می کند. این نرم افزار برای هر کلاس قابل ثبت و کنترل است.

ویجتنوری در رویداد “روز شریک” شرکت کرد ، که توسط فناوری اطلاعات SB در روز 8 برگزار شد و دفاع ، فیلتر نرم و بازرسی هوشمند را به همکاران ارائه داد. در آینده ، این دو شرکت قصد دارند که نه تنها در تجارت داخلی بلکه در تجارت خارجی نیز با یکدیگر متحد شوند و محصولات مشترکی را برای ورود به بازارهای جنوب شرقی آسیا مانند ویتنام تولید کنند.

ویجتنوری گفت ، “از طریق این قرارداد ، ما خوشحالیم که توافق نامه توزیع کننده تامین را با فناوری اطلاعات SB ، که دارای یک شبکه فروش بیش از 200 تامین کننده در سراسر کشور است ، امضا می کنیم. ما محصولی را تولید خواهیم کرد که بتواند منجر شود. “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *