وون لی وون ، معاون اول وزیر استراتژی و دارایی ، از دوره فنی Wooahhan Tech ، سایت آموزش نرم افزار جوانان بازدید کرد

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] لی وون وون ، معاون اول وزارت استراتژی و دارایی ، صبح روز چهاردهم از دوره آموزشی Elegant Tech (Songpa-gu ، سئول) بازدید کرد. Graceful Tech Course یک موسسه آموزش نیروی کار میدانی است که توسط برادران Graceful ، که Nation of Supply را اداره می کنند ، تأسیس شده است و یک موسسه آموزشی است که در آموزش دیجیتال K ، یکی از اصلی ترین وظایف نسخه کره ای New Deal فعالیت می کند.

این بازدید بخشی از بررسی پیشرفت “اقدامات ارتقاloyment اشتغال جوانان” است که در ماه مارس تهیه شده است و به دنبال تدابیری برای حمایت از دولت در تغذیه نیروی کار نرم افزار جوانان در پاسخ به کمبود نیروی کار IT توسط شرکت ها و آموزش اصلی K-Digital است. وظیفه نسخه کره ای New Deal این کار برای بررسی پیشرفت در انجام شد.

معاون نخست وزیر لی وون وون از امکانات آموزشی دوره Elegant Tech بازدید کرد و با پارک Jae-Sung ، کارآموزان جوان و مسئولان آموزش دیدار کرد.

معاون وزیر لی تأکید کرد که وظیفه ملی پرورش نیروی کار جدید متناسب با زمان تغییر در ساختار اقتصادی مانند تحول دیجیتال و ظهور صنایع جدید و همچنین رشد تقاضای دیجیتال به دلیل کرونا 19 است.

به طور خاص ، گفته می شود که الگویی که موسسات مورد علاقه جوانان مانند Graceful Tech Course دوره های آموزشی متمرکز بر موضوعات عملی و پرورش استعدادهای نرم افزاری شخصی را در محل ارائه می دهند ، در حال نتیجه دادن است و باید در آینده بیشتر توزیع شود.

زبان آموزان جوانی که در این کنفرانس شرکت کردند ، از اینکه آیا برنامه ای برای گسترش هدف و دوره پشتیبانی از آموزش دیجیتال K وجود دارد یا خیر ، خواستار حمایت بیشتر برای بهبود تأثیر یادگیری دوره بودند.

بر این اساس ، معاون وزیر لی پاسخ داد که اگر تقاضا برای آموزش منابع انسانی در بخش های دیجیتال و فن آوری جدید ادامه یابد و اگر استعدادهای عالی از طریق آموزش دیجیتال K پرورش دهند ، این یک تجارت است که به طور مداوم تبلیغ می شود.

یک مقام آموزش و پرورش گفت: ساده سازی روند درخواست آموزش K-digital ضروری است و خواستار بهبود سیستم ارزیابی پشتیبانی با تمرکز بر نتایج آموزشی ، مانند نرخ اشتغال است. در پاسخ ، دولت پاسخ داد كه استقلال دوره را افزایش می دهد و مدیریت كنترل و نظارت بر آموزش عملیاتی را به حداقل می رساند.

پس از جلسه ، معاون وزیر لی وون وون ، که در کلاس توسعه نرم افزار گشت و گذار کرد ، در یک دوره آموزش آنلاین (بزرگنمایی) شرکت کرد. معاون نخست وزیر لی پس از بازدید از سایت اعلام کرد که وی همچنان به بررسی روشهای ابتکاری دولت برای آموزش نیروی کار آینده نرم افزار جوانان و گسترش مشاغل ادامه خواهد داد.

به ویژه ، با اشاره به اهمیت آموزش دیجیتال K به عنوان بخشی از ارتقا استعدادهای جوان ، وی تأکید کرد که این هدف به طور فعال از هدف دستیابی به هدف آموزش 180،000 تا سال 2025 ، با پرورش 20،000 استعداد ، که دارای از طریق دولت اضافی در سال جاری افزایش یافته است.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *