وضعیت دولت آلمان در بیمارستان ها روزنامه العنباa

[ad_1]

استفان سایبرت سخنگوی دولت آلمان گفت که به دلیل بروز عفونت های ویروس کرونا ، وضعیت بیمارستان های این کشور “بسیار دشوار” است.

در میان انتقاد از دولت آلمان در مورد دوزهای کافی واکسن کرونا ویروس دریافت شده توسط آلمان از اتحادیه اروپا و سرعت پایین واکسیناسیون در این کشور ، سایبر از تصمیم دولت آلمان برای خرید واکسن ویروس کرونا از طریق اتحادیه دفاع کرد و گفت: “متقاعد شد ما هستیم که راه بود و هنوز هم هست. روزنامه آلمانی Die Welt در نسخه الکترونیکی خود گزارش داد: “چیز درست … بله ، بی صبری و س questionsالات زیادی که شهروندان می پرسند اکنون قابل درک است.”

سایبرت گفت که انسجام اروپا به ویژه در طی همه گیر شدن بیماری مهم بوده است ، و افزود که گزارش ها از بیمارستان های آلمان نشان می دهد که اوضاع دشوار است ، “بنابراین لازم است تا حد ممکن از عفونت های جدید جلوگیری شود”.

دولت فدرال به دلیل داشتن مقادیر نسبتاً کم واکسن در آلمان و تأخیر در تحویل به لندر مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

کمیسیون اروپا ، که مسئول خرید واکسن های نوظهور کرونا و توزیع آنها در کشورهای اتحادیه اروپا است ، گفت که در حال مذاکره با شرکت آمریکایی Pfizer و شریک آلمانی آن ، Biontech است. برای دریافت دوزهای بیشتر واکسن ویروس کرونا ، که توسط این دو شرکت تولید می شود ، علاوه بر 300 میلیون دوزی که قبلا توافق شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *