وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات ، شروع جدی کسب و کار ICT و توسعه تجارت خطرناک

[ad_1]

راهنمای و ادغام تجارت جهانی K-Global Project 2021
بسته ، توسعه در خارج از کشور ، تجارت تحقیق و توسعه ، مشاوره و مشاوره 156.3 میلیارد KRW پشتیبانی می کند

[보안뉴스 이상우 기자] وزارت علوم ، فناوری اطلاعات و ارتباطات و برنامه ریزی آینده (وزیر کی یونگ چوی ، از این پس وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات نامیده می شود) پروژه 2021 پروژه K-Global را که پروژه شروع / پشتیبانی در زمینه اطلاعات است ، متحد می کند. و فناوری ارتباطات (ICT) ، در 2 فوریه. اعلام شده است که جلسه اطلاع رسانی بصورت آنلاین برگزار می شود. پروژه K-Global در سال 2021 شامل 30 پروژه به ارزش 156.3 میلیارد KRW بوده و شرکت های کوچک و متوسط ​​ICT را به سمت شناسایی پروژه های مورد حمایت دولت امسال هدایت می کند.

[이미지=utoimage]

راهنمای یکپارچه ، که این بار راه اندازی می شود ، شامل مشاغل مختلف در زمینه های مختلف فناوری مانند داده های بزرگ ، هوش مصنوعی (AI) و نرم افزار (SW) ، پشتیبانی شده توسط وزارت علوم و فناوری برای احیای مجدد توافق دیجیتالی جدید و مرحله کسب و کار رشد شرکت ، مانند راه اندازی ، رشد و گسترش در خارج از کشور. بودجه کل پروژه امسال این پروژه 156.3 میلیارد KRW (30 پروژه) است که 32 درصد بیشتر از 118.1 میلیارد KRW برای 30 پروژه در سال گذشته است. به طور خاص ، بودجه پروژه کوپن نوآوری تحقیق و توسعه به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، به طور قابل توجهی پشتیبانی از نوآوری در فناوری باز از مشاغل کوچک و متوسط ​​را بهبود می بخشد. علاوه بر این ، پروژه توسعه فناوری مشارکتی بهینه سازی بازار ICT آینده برای حمایت از شرکتهای نوپای ICT و شرکتهای پر خطر برای ایجاد بازارهای جدید از طریق همکاری استراتژیک راه اندازی شد.

کل تجارت پروژه K-Global به چهار حوزه “بسته” ، “گسترش در خارج از کشور” ، “تجاری سازی تحقیق و توسعه” و “مشاوره و مشاوره” تقسیم شده است. △ در مجموع 9.6 میلیارد وون در 8 پروژه در این بسته سرمایه گذاری می شود که به جذب سرمایه گذاری ، مشاوره ، مشاوره ، گسترش در خارج از کشور و موارد دیگر کمک می کند. برای رشد شرکت ها ، مانند راه اندازی رقابت ، توسعه شتاب دهنده ها و حمایت از توسعه فناوری های ICT. در زمینه توسعه خارج از کشور ، در مجموع 1.95 میلیارد میلیارد برای هشت پروژه از جمله KIC محلی (مرکز نوآوری کره) و کار مراکز پشتیبانی فناوری اطلاعات خارجی تأمین خواهد شد که هنگام ورود شرکتهای نوپا به بازار جهانی به عنوان شریک زندگی می کنند. در مجموع 123.5 میلیارد وون در 10 پروژه در تحقیق و توسعه تجاری سرمایه گذاری خواهد شد ، بودجه پشتیبانی برای توسعه فن آوری های تجاری سازی شرکت های تازه تاسیس و SME ، از جمله 200 باشگاه SW با رشد بالا و کوپن های نوآوری در زمینه تحقیقات ICT. و توسعه. سرانجام ، در زمینه مشاوره و راهنمایی ، در مجموع 4.1 میلیارد کسب و کار نوپا برای چهار پروژه پشتیبانی مشاوره و مشاوره از متخصصان متخصص در هر زمینه فراهم شده است.

راهنمای یکپارچه شامل جزئیاتی مانند صلاحیت برنامه برای هر پروژه ، روش برنامه و برنامه پیاده سازی است و از طریق وزارت علوم و ICT ، آژانس ارتقا Industry صنعت اطلاعات و ارتباطات و وب سایت پروژه K-Global قابل دستیابی است.

همراه با راهنمای یکپارچه سازی ، “ارائه مجتمع برای پروژه های شروع و پشتیبانی ICT (از این پس به عنوان ارائه مجتمع)” در ماه فوریه برگزار می شود. جلسه مختصر یکپارچه 2021 معرفی برنامه های مبتنی بر راه اندازی ICT و پشتیبانی از ریسک است که وزارت علوم و ICT و شرکت ها و سازمان های خصوصی برای انتشار نتایج معامله جدید دیجیتال در حال اجرا هستند و فیلم را بصورت آنلاین تهیه می کند.

شرکت ها و م institutionsسسات خصوصی شامل Naver D2 Startup Factory، Lotte Accelerator L-Camp، Samsung Electronics C-Lab، NEST Credit Asset Fund، Cocoa Ventures، POSCO Idea Market Place (IMP)، Hanwha Dream Plus، KT Open Innovation.، اپراتورهای مخابراتی کره انجمن (KTOA) ، LG CNS Startup Monster ، SGI Seoul Guarantee و SKT True Innovation.

ویدئو از جلسه اطلاع رسانی آنلاین در وب سایت K-Global ، تلویزیون Kakao و کانال های YouTube بارگذاری می شود. متقاضیان پیش از این متقاضیان ایمیلی با مجموعه ای از مطالب ، از جمله اخطار تلفیقی و جزئیات جلسه اطلاعات آنلاین دریافت می کنند.

کیم یونگ وون ، رئیس وزارت علوم و سیاست های اطلاعات و ارتباطات و ارتباطات ، گفت: “نقش و اهمیت شرکت های نوپای ICT با فناوری های نوآورانه در کرونا 19 و صنعت در حال تغییر سریع ICT در حال رشد است.” البته ، شرکت های نوپا مبتنی بر ICT می توانند به رشد خود ادامه دهند. ما با تقویت حمایت قابل توجه دولت و گسترش همکاری با شرکت های بزرگ خصوصی و وزارتخانه های مرتبط ، راه اندازی ICT و اکوسیستم ریسک را بهبود خواهیم بخشید. “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *