وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات ، یک برنامه مشاوره ابتکاری ICT برای این شرکت است

[ad_1]

به عنوان یک شرکت ICT اولیه با پتانسیل رشد بالا و مرتبط با مربی با تجربه گسترده انتخاب شده است
برنامه های شخصی مانند مشاوره حقوقی و حرفه ای در زمینه ICT ، شروع عملی و پشتیبانی برای جذب سرمایه گذاری نیز ارائه می شود.

[보안뉴스 이상우 기자] وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (وزیر کی یونگ چوی ، از این پس وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات نامیده می شود) در اواسط سال 2021 برای برنامه راهنمایی شرکت های نوآورانه ICT ، استخدام کنندگان استخدام شده برای مدیران و مدیران عامل را استخدام می کند. این برنامه شغلی است که با تشخیص مشکلات فنی و مدیریتی شرکتهای نوپای ICT و ارائه راهکارهای مربیگری توسط مربی اختصاصی با تجربه ICT نوپا مانند کارآفرینان ارشد سرمایه گذاری ، از رشد شرکتهای نوپای ICT پشتیبانی می کند. مدام تشویق می کند.

[이미지=utoimage]

وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات بودجه اضافی 1.62 میلیارد دلاری را برای یک برنامه نوآورانه مشاوره کسب و کار فناوری اطلاعات و ارتباطات از طریق اولین الحاق در سال 2021 برای بهبود رشد کسب و کارهای نوپا و ایجاد شغل فراهم کرده است. آگهی های استخدام شرکت های مشاوره و مشاوران انحصاری اختصاص داده شده به مدیر عامل باید در آوریل پس از انجام اطلاعیه های تجاری تا 20 آوریل پس از ارزیابی انتخاب شوند. اطلاعیه های استخدام را می توان در وب سایت وزارت علوم و ICT و مرکز راهنمایی راه اندازی K-ICT یافت.

شرکتهای مشاوره تخصصی می توانند برای شرکتهای اولیه شروع به کار کنند (ظرف 3 سال پس از راه اندازی) یا شرکتهایی که در یک مرحله رشد با پتانسیل رشد بالا در فناوری اطلاعات و ارتباطات و چهارم فناوری انقلاب صنعتی (بر اساس 3-7 سال) انتخاب شده اند 175 شرکت در مجموع 30 مربی منصوب می شوند که به مدیرعامل که آنها را پرورش می دهد و مدیران عامل پر خطر در زمینه ICT و انقلاب صنعتی چهارم با بیش از 10 سال تجربه در توسعه فناوری و تجاری ، مدیران فنی شرکت های بزرگ و استعدادهای باتجربه از اهدا کنندگان می توانند به شدت استفاده کنند.

شرکت هایی که به عنوان مربیان اختصاصی انتخاب می شوند ، از برنامه های شخصی مورد نیاز برای مرحله رشد ، مانند راهنمایی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری حرفه ای ، آموزش شروع به کار و پشتیبانی سرمایه گذاری و همچنین یک گروه اختصاصی از مربیان ، به عنوان مدیر اجرایی پشتیبانی رایگان دریافت می کنند. مربی اختصاصی مدیر عامل شرکت آموزش شخصی لازم را به عنوان مربی و شرکت های راهنما برای کمک به رشد آنها به پایان می رساند.

مسئول سیاست اطلاعات و ارتباطات لی سونگ وون از وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: “این پروژه که با مدیریت اضافی گسترش یافته و گسترش یافته است ، شرکتهای نوپا را قادر می سازد تا پس از راه اندازی مشکلات فنی و مدیریتی را پشت سر بگذارند. به یک شرکت با رشد بالا “از این طریق ، ما مشتاقانه منتظر ایجاد مشاغل با کیفیت و اشغال بازارهای جدید هستیم.”
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *