وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل جلسات سازمانهای مرتبط مانند مقامات محلی و صنعت اتوبوسرانی را برای جلوگیری از حوادث ایمنی اتوبوس برگزار می کند.

[ad_1]

برای جلوگیری از حوادث ایمنی اتوبوس ، مانند درهای شلوغ اتوبوس ، نیاز به یک بازرسی کامل دارید

[보안뉴스 박미영 기자] وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل کنفرانس های ویدئویی را با سازمان های مرتبط مانند 17 شهر و استان ، صنعت اتوبوسرانی و سازمان ایمنی حمل و نقل کره در اول برگزار کرد تا از حوادث مختلف ایمنی اتوبوس مانند ازدحام اتوبوس در شهر جلوگیری کند.

وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل از مقامات محلی و صنعت اتوبوسرانی خواسته است تا در 21 ژانویه بررسی های محلی و آموزش ایمنی را برای کارگران انجام دهند ، زیرا مسافری که در 19 ژانویه از یک اتوبوس شهری در Paju پیاده می شد از طریق جلسه اول ، آنها در مورد راههای جلوگیری از حوادث ایمنی اتوبوس با شهرها ، استانها و انجمن های اتوبوس بحث کردند.

در این جلسه ، وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل جزئیات حادثه Paju را با مقامات محلی و صنعت اتوبوسرانی در میان گذاشت و در مورد طرح پیشگیری از حوادث ایمنی اتوبوس برای هر آژانس مربوطه بحث و تبادل نظر کرد.

17 کلانشهرها و استانها دستورالعمل ها و بازرسی های مربوط به اپراتورهای حمل و نقل را افزایش داده اند ، مانند بررسی وضعیت وسایل ایمنی ، مانند خاموش و روشن کردن سنسورها ، و افزایش آموزش های ایمنی برای کارگران حمل و نقل ، و اقدامات مانند دستورات برای بهبود مشکل اپراتورهای حمل و نقل او تصمیم گرفت تا ایمنی عملیات اتوبوس در را بهبود بخشد

به ویژه ، Gyeonggi-do در مارس سال جاری سیستم افشای “سطح ایمنی اتوبوس” را ایجاد کرد ، ایجاد مسیرهای جدید را محدود کرد و تعداد اتومبیل های شرکت های دارای سطح ایمنی پایین تر را افزایش داد و اقداماتی را برای کاهش هزینه های مالی انجام داد. 50٪ حمایت از مشوق برای شرکتهایی که باعث حوادث جدی و نقص مجوزهای محدود جدید شده اند ، تحریم های اداری و مالی در نظر گرفته شده است.

در مورد Daejeon ، تعداد تصادفات ، تخلفات رانندگی و مسائل مربوط به مدیریت حوادث شرکت مربوطه در عناصر ارزیابی ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و همچنین رفتار رانندگی و راحتی وسیله نقلیه کارگر حمل و نقل ، تأیید شده توسط تیم نظارت بر شهروندان نیز در عوامل ارزیابی منعکس شده است.

صنعت اتوبوسرانی برای بررسی همزمان وضعیت ایمنی وسایل حمل و نقل ، تقویت آموزش ایمنی ترافیک (ارسال شده به سازمان ایمنی حمل و نقل کره) برای حوادث مکرر و کارگران جدید حمل و نقل ، و کار با اتوبوس هایی مانند حفظ فواصل مناسب ارسال و نظارت بر وقفه های راننده. اقدامات خود صنعت اتوبوسرانی برای تقویت مدیریت ایمنی در اسرع وقت تهیه و اجرا شده است.

سازمان ایمنی حمل و نقل کره در نظر دارد از طریق بازرسی منظم توسط دولت های محلی از اپراتورهای شرکت حمل و نقل ، با بررسی دقیق عناصر تصادفات ایمنی ترافیکی ، مانند دستگاه های ایمنی (عملکرد سنسور و کفایت مکان و غیره) و وضعیت هوا برای بقیه کارگران حمل و نقل .

از طرف دیگر ، وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل بهبود سیستم را تشویق می کند ، مانند درج “عزیمت پس از تأیید سوار شدن و سوار شدن مسافران” در مورد موارد انطباق کارگران حمل و نقل ، و همچنین سیاست ها و سیستم های مورد نیاز برای جلوگیری از حوادث جاده ای ، مانند بهبود آموزش ایمنی برای کارگران حمل و نقل و تقویت مجازات های متصدیان حمل و نقل که باعث حوادث و کارگران حمل و نقل می شوند. تصمیم گرفتم فعالانه جستجو کنم.

علاوه بر این ، وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ، با همکاری سازمان های مرتبط مانند مقامات محلی ، موارد لازم را برای جلوگیری از حوادث جاده ای ، از جمله اینکه آیا دستگاه های ایمنی خودرو به درستی کار می کنند ، وضعیت آموزش ایمنی به شدت بررسی می کند برای کارگران حمل و نقل و اینکه آیا ساعات استراحت کارگران حمل و نقل مشاهده می شود. من قصد دارم آن را انجام دهم

مسئول سیاست حمل و نقل مشترک در Eomyeongso گفت: “اتوبوس های بین شهری یک روش اصلی حمل و نقل عمومی است که شهروندان هر روز از آن استفاده می کنند و اطمینان از ایمنی در درجه اول اهمیت قرار دارد.” “مقامات محلی ، صنعت اتوبوسرانی و کارگران اتوبوس توجه و تلاش ویژه ای برای اطمینان از ایمنی اتوبوس ها در حال کار در این میان ، با بررسی اقدامات ایمنی با مقامات محلی ، صنعت اتوبوسرانی و آژانس های ایمنی ترافیک ، به تلاش خود برای جلوگیری از حوادث ایمنی اتوبوس ادامه خواهیم داد.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *