وزارت امور خارجه مسابقه ای را برگزار می کند که شامل تجربه حوادث و حوادث خارج از کشور است

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] وزارت امور خارجه با اجرای قانون کمک کنسولی ، افزایش آگاهی در مورد بلایای خارج از کشور ، حوادث و حوادث و ارائه اقدامات متقابل با سازمان آتش نشانی برای ارتقا relations روابط عمومی همکاری کرد و از اول مارس “مسابقه جوخه ویدئو / وب را برگزار کرد. برنامه ریزی شده در 15 آوریل برگزار شود.

[사진=외교부]

در طول دوره مسابقه ، داوطلبان تمایل به شرکت از جمله موضوعاتی از جمله “معرفی قانون کمک کنسولی برای حمایت از اتباع خارجی و ارتقا the سیستم ، زبان ها ، فرهنگ ها ، آداب و رسوم و روش های کمک کنسولی است که باید توسط کشور شناخته شود و تجربیات در بلایا و حوادث خارج از کشور “. شما می توانید یکی را برای ایجاد یک فیلم یا وب سایت برای ارسال انتخاب کنید. جزئیات را می توان در وب سایت وزارت امور خارجه و خدمات آتش نشانی یافت.

جوایز بزرگ ، جوایز بزرگ ، جوایز برتر و جوایز تشویقی از طریق غربالگری انتخاب می شوند و به همه برندگان جایزه و جوایز نقدی از پیش تعیین شده اهدا می شود.

وزارت امور خارجه در نظر دارد ضمن تقویت همکاری بین وزارت امور خارجه و سازمان آتش نشانی ، از این رقابت به عنوان فرصتی برای افزایش آگاهی عمومی در مورد ایمنی حوادث و بلایایی که به راحتی در حین سفر یا اقامت در خارج از کشور مشاهده می شود ، استفاده کند. برای کمک کنسولی به کره های خارج از کشور.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *