وب سایت های مسافرتی ، ویرایش عکس و توسعه با اطلاعات شخصی “وب عمیق” هستند

[ad_1]

170،000 اطلاعات کاربر به دلیل حمله سایبری به یک سایت اطلاعات گردشگری به شبکه عمیق درز کرد
اطلاعات مربوط به اعضای وب سایت های معروف ویرایش و توسعه عکس خارجی نیز درز کرده است … از جمله اطلاعات حساب کره
نگرانی در مورد حملات ثانویه مانند روغنکاری و فیشینگ در حال افزایش است … امنیت حساب باید توسط یک راستی آزمایی دو مرحله ای افزایش یابد

[보안뉴스 권 준 기자] در سالهای اخیر ، وب عمیق یا وب تاریک به عنوان کانال اصلی درز و فروش اطلاعات شخصی ظهور کرده است. اخیراً سایتهای مسافرتی که اطلاعات سفر را به اشتراک می گذارند و همچنین وب سایتهایی در زمینه ویرایش و توسعه عکس هک شده و اطلاعات اعضای آنها به وب عمیق راه یافته است. معلوم شد که چنین است.

به گفته یک کارشناس امنیتی که شبکه تاریک و شبکه عمیق را رصد می کند ، اخیراً یک وب سایت مسافرتی در کره که داستان سفر و اطلاعات را به اشتراک می گذارد و محصولات مسافرتی را به فروش می رساند ، مورد حمله حملات سایبری قرار گرفت و 170000 اطلاعات کاربر به شبکه عمیق درز کرد. مشخص است که.

website وب سایتی عمیق که اطلاعات کاربری منتشر شده از سایت اطلاعات سفر کره را منتشر می کند[이미지=보안뉴스]

در وب سایت عمیقی که مقاله مربوط به آن منتشر می شود ، کلمه “سفرنامه از سرور Oracle حذف شده است” و تاریخ انتشار ، تعداد درزها و آدرس سایت اشتراک داده آنلاین آنلاین Ghost Bean ، که می توانید بررسی کنید نمونه ها.

علاوه بر این ، سرویس خارجی “Wappalyzer” ، که پشته فناوری سایت بازدید شده را بررسی می کند ، هک شد و اطلاعات کاربر مانند ADDI و رمز عبور به شبکه عمیق نشت کرد. این سایت به عنوان سایتی شناخته می شود که عمدتا توسط افراد مسئول UX (User Experience) / UI (رابط کاربری) در شرکت ها و غیره استفاده می شود و تخمین زده می شود که تعداد زیادی از حساب های کاربران کره ای در اطلاعات درز شده موجود باشد.

information اطلاعات شخصی مظنون به کره ای بودن ، از جمله اطلاعات اعضای فاش شده از خدمات ویرایش عکس خارجی[이미지=보안뉴스]

نه تنها که. اطلاعات شخصی اعضای PIXLR ، که برنامه ها و خدمات ویرایش عکس آنلاین را ارائه می دهد ، به وب عمیق نیز راه یافته است. حدود 1.4 گیگابایت از بانک اطلاعاتی اطلاعات شخصی به بیرون درز کرده است و شناخته شده است که از مجموع 1.92 میلیون حساب لو رفته ، حدود 20 هزار اطلاعات حساب کره ای گزارش شده است.

بدین ترتیب ، هر دو وب سایت داخلی و خارجی در معرض حملات هک شده بی رویه قرار می گیرند و اطلاعات شخصی که از این طریق درز می کند از طریق شبکه تاریک یا شبکه عمیق مورد معامله قرار می گیرد که باعث افزایش ترس از خسارت ثانویه می شود. دلیل این امر آنست که مهاجمان سایبری که اطلاعات شخصی دریافت کرده اند می توانند به دنبال اهداف ثانویه برای حملات بر این اساس باشند و حملات مختلف کلاهبرداری و فیشینگ را بر اساس فنون مهندسی اجتماعی انجام دهند.

اگر مشخص شد که اطلاعات شخصی مانند حمله علیه فیشینگ یا فیشینگ یا تلاش برای ورود به یک حساب در خارج از کشور و غیره به بیرون درز کرده است ، با بررسی در دو مرحله و تنظیم حساب های شخصی و تجاری مختلف ، امنیت حساب خود را افزایش دهید تا از این کار جلوگیری کنید پر کردن اطلاعات شناسایی و غیره باید از حمله جلوگیری کرد. علاوه بر این ، قوانین اساسی امنیتی ، مانند استفاده از واکسن ، تنظیم به روزرسانی خودکار و عدم دسترسی به URL ها و پرونده های ناشناخته ، باید رعایت شود.

برای مرجع ، Deep Web به منطقه ای از محتوا اشاره دارد که توسط یک سایت جستجو گرفته نمی شود ، بر خلاف Surface Web ، منطقه ای از محتوا است که می تواند در سایت های پورتال مانند Google و Naver جستجو شود. شبکه ارتباطات داخلی (اینترانت) که توسط یک ارتش یا شرکت استفاده می شود نیز به شبکه عمیق تعلق دارد. وب عمیق دارای یک محتوا است که فقط با نرم افزارهای خاص مانند مرورگر Tor می توان به آن دسترسی پیدا کرد و آن Dark Web است.
[권 준 기자([email protected])]

www.boannews.com) کلیه حقوق محفوظ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *