هشدار معاون وزیر دفاع روسیه درباره | روزنامه

[ad_1]

الكساندر فومین ، معاون وزیر دفاع روسیه درباره احتمال جنگ سرد جدید هشدار داد و خاطرنشان كرد كه جهان اکنون شاهد چالش های جدید و خطرناكی است كه امنیت جمعی را تهدید می كند.

فومین در بیانیه اختصاصی به روسیه امروز گفت: “تقسیم جدیدی از کشورهای دوست و غریبه وجود دارد ، زیرا این غریبه ها در اسناد ایدئولوژیک به عنوان دشمن طبقه بندی می شوند.”

وی خاطرنشان کرد: سیستم روابط بین الملل و ساختار امنیتی نیز به طور سیستماتیک از بین می رود و نقش سازمان های بین المللی به عنوان وسیله تصمیم گیری در زمینه امنیت رو به کاهش است.

وی افزود که بیشتر نوع جدیدی از سلاح ظاهر خواهد شد. این امر منجر به تغییر اساسی توازن قوا در جهان مدرن می شود و درگیری مسلحانه در حال نفوذ به مناطق جدیدی از فضا و فضای مجازی است و در نتیجه تغییری در اصول و روش های جنگ ایجاد می شود. “

وی تأكید كرد كه این موضوعات در نهمین كنفرانس بین المللی امنیت در مسكو كه قرار است از 22 تا 24 ژوئن برگزار شود ، مورد بحث قرار خواهد گرفت.

وی توضیح داد که در این کنفرانس علاوه بر تعدادی از سازمان های بین المللی ، از 119 کشور از جمله کشورهای منطقه آسیا-اقیانوسیه ، آفریقا ، آمریکای لاتین و اروپا دعوت نامه هایی برای وزرای دفاع ارسال شده است.

وی خاطرنشان کرد که به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، تمام شرکت کنندگان خارجی در این مجمع که وارد روسیه می شوند ، باید گواهی معتبر بین المللی را تأیید کنند که نتیجه منفی آزمایش ویروس کرونا را تأیید کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *