هشدار غلط برای بمبی که هواپیما را مجبور می کند روزنامه العنباa

[ad_1]

امروز منابع رسمی EgyptAir اعلام کردند که هواپیمای وی در مسیر قاهره به پکن پس از دریافت اطلاعیه ناشناخته از وجود بمب در فرودگاه یوتین ازبکستان ، برای بازرسی در فرودگاه یوتین ازبکستان فرود اضطراری کرد.

خطوط هوایی ازبک اعلام کرد که این هواپیما حامل 118 مسافر و 17 خدمه بوده و همه آنها به سلامت تخلیه شده اند. در حال حاضر امنیت در حال بازرسی هواپیما است.

منابع می گویند: “سه ساعت پس از پرواز EgyptAir 955 از فرودگاه قاهره به پکن ، عملیات یکی از مقامات امنیتی فرودگاه با یک تماس تلفنی ناشناخته مبنی بر وجود بمب در هواپیما دریافت شد ، بنابراین این شرکت خلبان را مطلع کرد.
و نیاز به فرود او در نزدیکترین فرودگاه و فرودگاه یوتین در ازبکستان بود ، جایی که مسافران هواپیما را رها کردند و کارشناسان بمب برای بررسی آنها و مسافران و چمدانهایشان دعوت شدند تا صحت گزارش را بررسی کنند.
منابع افزودند که این ارتباط از زمان پرواز هواپیما اولین نوع از این نوع ارتباطات بوده و گزارش ها سه بار در هفته در پروازهای EgyptAir تکرار شده و علی رغم کذب بودن گزارش ها ، آنها در جستجوی امنیت و امنیت بسیار جدی گرفته شده اند. ایمنی مسافران و هواپیماها.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *