هزاران نفر طی این مدت به ویروس کرونا مبتلا شدند روزنامه

[ad_1]

براساس داده های منتشر شده توسط Public Health England روز جمعه ، هزاران نفر در فینال مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا “یورو 2020” در لندن به ویروس کرونا مبتلا شدند.

گفته می شود از بین ده ها هزار هوادار ، 2295 نفر از آنها که در نیمه نهایی و نهایی در 7 و 11 ژوئیه در ومبلی یا حومه آن حضور داشته اند ، در آن زمان به شدت مجروح شده اند ، در حالی که 3404 نفر مجروح شده اند.

وی از هواداران خواست برای بستری شدن در ورزشگاه ومبلی آزمایش کرونا انجام دهند ، هرچند سیستم برای منفی یا مثبت بودن این تست به آنها اعتماد کرد.

این هرج و مرج به ویژه در دیدار نهایی بین انگلستان و ایتالیا به ومبلی گسترش یافت. هزاران نفر بدون بلیط وارد ورزشگاه شدند و درگیری های شدید زیادی درگرفت.

دولت انگلیس به دلیل اجازه ورود 60 هزار تماشاگر به ورزشگاه در میان موج آلودگی به ویروس کرونا مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

وزیر فرهنگ ، الیور داودن ، گفت: ما نشان دادیم که می توانیم با خیال راحت رویدادهای ورزشی و فرهنگی را دوباره معرفی کنیم ، اما مهم است که هنگام مخلوط کردن در مکان های بسیار شلوغ مراقب باشید.

وزارت ورزش نمی تواند بگوید چند نفر در ورزشگاه در مقایسه با افرادی که در ازدحام بیرون زخمی شده اند. در بیانیه دولت آمده است: “این رویدادها تعداد زیادی از افراد بدون بلیت را در اطراف ورزشگاه ومبلی به خود جلب کردند ، که احتمالاً به افزایش آسیب های ناشی از این رویدادها کمک کرده است.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *