معامله جدید دیجیتال ، موفقیت سد داده ها به قابلیت اطمینان و کیفیت داده ها بستگی دارد

[ad_1]

معاون وزیر علوم و فناوری Seok-Young Jang از Crowdworks ، یک بستر آموزش هوش مصنوعی برای سیستم عامل های داده بازدید می کند

[보안뉴스 박미영 기자] معاون دوم وزیر ژانگ سوک جونیور از وزارت علوم ، فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارتباطات (از این پس وزارت علوم و فناوری) در تاریخ 29 ام از Crowdworks ، یک بستر برنامه توسعه داده های آموزش هوش مصنوعی مبتنی بر انبوه سازی بازدید کرد و از شرکت پیشرو پردازش داده کره بازدید کرد ( Crowdworks ، Testworks ، Amo ، Selectstar). جلسه ای با نماینده داشتیم.

این کنفرانس به منظور تکمیل مداوم سیاست New Deal و یافتن راه هایی برای توسعه Digital New Deal با گوش دادن به صدای شرکتهای حرفه ای در خط مقدم پروژه Digital Data Deal’Data Dam ‘برگزار شد.

CrowdWorks بر اساس تخصص خود در زمینه عملکرد بزرگترین پلت فرم توسعه داده های آموزش هوش مصنوعی مبتنی بر سرمایه گذاری جمعی کشور (210،000 عضو) ، پروژه های توسعه داده و خدمات آموزش هوش مصنوعی مبتنی بر داده را توسعه می دهد. مانند سپاه گفتگوی رایگان کره ، پشتیبانی شده توسط وزارت علوم و ICT. این شرکت به عنوان یک ارائه دهنده کوپن داده که داده هایی را برای استفاده در تجارت فراهم می کند شرکت می کند.

در ماه دسامبر ، به رسمیت شناختن دستاوردهای خود در کمک به ایجاد اکوسیستم صنعت هوش مصنوعی ، به وی مدال طلا در جوایز 2020 Venture and SME Revitalization و 2020 ICT Patent Management نشان داده شد که توسط وزارت علوم و فناوری برگزار شد.

در کنفرانس آن روز ، کره در مورد چگونگی ایجاد یک معامله دیجیتال جدید برای تبدیل شدن به یک رهبر دیجیتال و چگونگی بهبود قابلیت اطمینان و کیفیت داده هایی که بر عملکرد هوش مصنوعی تأثیر می گذارند ، دیدگاه های عمیقی را بحث کرد. ما همچنین در مورد راه های تقویت ظرفیت سرمایه گذاران جمع آوری شده در جمع آوری ، پردازش و تأیید داده ها بر اساس تأمین منابع گسترده ، و ایجاد مشاغل پایدار بحث کردیم.

با بودجه اضافی (292.5 میلیارد درآمد کسب شده) در سال 2020 ، 584 شرکت و م institutionsسسه و تعداد زیادی کارگر 39000 نفری در پروژه داده های آموزش هوش مصنوعی شرکت کردند ، که اساسی ترین “داده های سد” است و برای توسعه مصنوعی ضروری است. سرویس های اطلاعاتی ، با کار ویروس کرونا ، از بحران عبور می کنند.

به طور خاص ، روش جمع آوری گسترده ، که به هر شهروند اجازه می دهد تا به راحتی در جمع آوری و پردازش داده ها به صورت آنلاین شرکت کند ، و درمان ترجیحی افراد محروم که از تأثیرات اقتصادی شدید ویروس کرونا رنج می برند ، شامل جوانان آماده کار ، زنان تعطیلات ، بیکاران و افراد معلول از نیروی کار عمومی. مشخص شد که٪ (حدود 24،000 نفر) شرکت داشتند.

معاون دوم وزیر ژانگ سوک جونیور گفت: “برای تسریع در نوآوری اطلاعاتی در اقتصاد و جامعه خود و غلبه بر بحران شغلی ویروس کرونا ، ما بر سرمایه گذاری در پروژه سد بانوان ، هسته اصلی معامله دیجیتال جدید تمرکز خواهیم کرد. زیرساخت های اساسی برای پشتیبانی از تحول دیجیتال. “برای تبدیل شدن به یک رهبر دیجیتال ، کیفیت داده ها ، که مستقیماً با عملکرد و قابلیت اطمینان AI ارتباط دارد ، از اهمیت بالاتری برخوردار است.”

علاوه بر این ، وی گفت ، “وزارت علوم و ICT به گوش دادن به نظرات این منطقه ادامه خواهد داد و تمام تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک رهبر دیجیتال برای ایجاد نتایج ملموس برای سیاست New Deal که مردم احساس می کنند ، انجام خواهد داد.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *