مطالعه سیستم سلامت آمریکا در حال از دست دادن است روزنامه

[ad_1]

یک مطالعه اخیر در ایالات متحده نشان داد که سیستم بهداشتی ایالات متحده متحمل خسارات هنگفتی از جانب افرادی است که از واکسیناسیون در برابر ویروس در حال ظهور خودداری می کنند و تأکید کرد که هزینه ها را “همه” می توانند متحمل شوند ، نه فقط بیماران.

مطالعه ای که توسط بنیاد خانواده Kaiser ، غیر انتفاعی انجام شد ، نشان داد بزرگسالان واکسینه نشده ای که به دلیل عفونت ویروسی در بیمارستان بستری شده اند ، در ماه های ژوئن و ژوئیه حداقل 2.3 میلیارد دلار برای سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده هزینه داشته است.

وی خاطرنشان کرد: می توان از طریق واکسیناسیون از بستری شدن بیش از 100000 مورد عفونت (37000 مورد در ماه ژوئن و 76000 مورد در ماه آینده) جلوگیری کرد.

او توضیح داد که اگرچه این واکسن ها به راحتی و به صورت رایگان در دسترس هستند ، اما بسیاری از پذیرش آنها تمایلی ندارند ، که منجر به افزایش قابل توجه تعداد عفونت ها و افزایش بستری ها در بیمارستان ، به ویژه با شیوع گونه جهش یافته دلتا ، شده است. ویروس.

وی گفت: “با توجه به قوانینی که شرکت های بیمه را از دریافت حق بیمه بیشتر برای افراد واکسینه نشده منع می کند ، هزینه درمان بر عهده همه خواهد بود زیرا آنها (افراد واکسینه نشده) تنها بخش کوچکی از هزینه ها را مستقیماً پرداخت خواهند کرد.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *