مطالعه افرادی که قبلاً به کووید مبتلا شده بودند روزنامه

[ad_1]

مطالعه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده که روز جمعه منتشر شد ، نشان داد افرادی که واکسن کووید واکسینه نکرده اند بیش از دو برابر افرادی که واکسن دریافت کرده اند ، به این بیماری همه گیر مبتلا خواهند شد.

آژانس بهداشت اعلام کرد که این یافته توصیه “در مورد واکسن COVID-19 به همه افراد واجد شرایط ، صرف نظر از عفونت قبلی SARS-CoV-2 آنها” را تایید می کند.

بسیاری از افرادی که قبلاً به ویروس کرونا آلوده شده اند معتقدند که نیازی به واکسیناسیون کووید برای به دست آوردن ایمنی در برابر عفونت قبلی نیست.

این مطالعه شامل 246 فرد بزرگسال کنتاکی بود که در ماه مه و ژوئن امسال پس از آلوده شدن مجدد در سال 2020 دوباره آلوده شدند و 492 شرکت کننده دیگر را که از نظر جنسیت ، سن و اولین عفونت مقایسه کردند مقایسه کردند.

این مطالعه نشان داد افرادی که واکسینه نشده اند 2.34 درصد بیشتر از افرادی که واکسن کامل فایزر دریافت کرده اند به ویروس آلوده می شوند.

این مطالعه نشان می دهد که مدت زمان مصونیت ناشی از عفونت هنوز مشخص نیست و ممکن است تحت تأثیر جهش های اخیر ویروس قرار گیرد.

به عنوان مثال ، مطالعات آزمایشگاهی نشان می دهد که نمونه های خون گرفته شده از افرادی که قبلاً به نسخه اصلی آلوده شده بودند ، که در ووهان ظاهر شده بود ، دارای آنتی بادی هایی بودند که پاسخ ضعیفی به جهش بتا داشتند ، که برای اولین بار ظاهر شد. جاده در آفریقای جنوبی به

اما یکی از معایب این مطالعه این است که قبل از ظهور جهش یافته دلتا ، که در حال حاضر نسخه غالب در ایالات متحده است ، انجام شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *