مشکلات مربوط به امنیت داده ها ، به حداقل رساندن داده ها و مدیریت تداوم تجارت مهم است

[ad_1]

Huawei و Telecoms.com میزبان وبینار “حفاظت از داده ها: مروری برای سال 2020 و پیش بینی روند 2021” هستند
جونهو لی CSO “ایجاد زمینه ای برای دوران هوش مصنوعی و اقتصاد داده با اجرای لایحه اصلاح قانون سوم داده ها در کره

[보안뉴스 원병철 기자] در پاسخ به تغییرات اخیر در قانون محافظت از داده های شرکت ها ، که عمدتا در صنعت ارتباطات از راه دور در حال افزایش است ، کارشناسان پیشنهاد کرده اند که اقدامات مقابله ای گسترده علیه اجرای دقیق قانون لازم است. کارشناسان همچنین به شرکت ها توصیه می کنند که در دادخواست های محافظت از داده ها که حول همکاری ، فناوری و شفافیت است ، آماده باشند.

[이미지=utoimage]

Huawei در تاریخ نوزدهم اعلام کرد که یک وبینار با Telecoms.com با عنوان “حفاظت از داده ها: مروری برای سال 2020 و پیش بینی روند 2021” برگزار کرده است. این وبینار شامل Joerg Thomas ، مدیر حفاظت از داده ها ، Huawei Data Protection ، Felix Wittern ، Partner Lawyer ، Fieldfisher ، موسسه حقوقی چند ملیتی و Ramses Gallego Microfocus است. (میکرو تمرکز) چهار کارشناس شرکت کردند ، از جمله مدیر ارشد فناوری بین الملل.

محیط پیش بینی غیرقابل پیش بینی سال گذشته و تأثیر آن در سال جاری
از سال گذشته که همه گیری کرونا 19 افزایش یافته است ، وضعیتی وجود دارد که پیگیری حرکت افراد تأیید شده و انتشار آنها در فضای دیجیتال مغایر با قانون حمایت از حقوق بشر و حقوق بشر است. و تصمیم Schrems II در سال گذشته و Brexit ، که از سال جاری لازم الاجرا می شود ، انتظار می رود در آینده تغییرات عمده ای ایجاد کند. علاوه بر سیاست حاکمیت داده های دولت ، انتظار می رود GDPR ، که با تأثیر 5G و AI بیشتر تقویت شده است ، در سال جاری نیز تأثیرات متفاوتی داشته باشد.

فلیکس ویتون ، وکیل دادگستری فیلدفیشر گفت: “تصمیم دوم شرمس ، که در ژوئیه گذشته منتشر شد ، تصور انتقال اطلاعات بین المللی به خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) را تغییر داد.” مقامات تحریم هایی را علیه شرکت های چندملیتی اعمال می کنند که از مقررات پیروی نکنند ، و اگرچه سرعت اجرای قانون به دلیل تاج 19 در سال گذشته به تأخیر افتاده است ، اما انتظار می رود بسیاری از پرونده های مربوط به انتقال داده های بین المللی امسال مطلوب است که شرکت ها با مقامات همکاری کنند. ”

وی همچنین به محلی سازی داده ها اشاره کرد. “حتی اگر داده ها از اتحادیه اروپا منتقل نشود ، شرکت هایی که شرکت های تابعه را در کشورهای دیگر اداره می کنند ، هنوز باید مراقب باشند. Brexit گفت ، برای دستیابی به تصمیم نهایی حداقل شش ماه طول می کشد ، زیرا شرایط انطباق در حال آزمایش است.

چالش ها در حال افزایش است ، اما راه حل هایی نیز ارائه می شود.
رامسس گالگو ، مدیر ارشد فناوری در MicroFocus International ، گفت: “حفاظت از داده ها مربوط به این است که چه کسی ، چه چیزی ، چگونه و در چه زمانی دسترسی داده می شود.” “ما در یک دوره ابری زندگی می کنیم که محتوا در چندین ابر بایگانی می شود ، جایی که دانش IT سایه دار از نظر انطباق داده ها افزایش می یابد. اگر تیم حقوقی این را به خوبی نداند ، نمی تواند به طور موثری از شرکت دفاع کند. مشاغل برای ایجاد یک راه حل ساختاری و سازمان یافته برای چالش های محافظت از داده های خود ، نیاز به ایجاد اکوسیستمی دارند که احراز هویت ، مجوز و دسترسی مناسب را خودکار و هماهنگ کند. ”

وی گفت: “این فناوری خود به ایجاد” حلقه های اعتماد “كمك می كند.” وقتی رویدادی مانند نقض داده در یك شركت رخ دهد ، رمزگذاری و رمزگذاری از استراتژی های م effectiveثر برای كاهش خطر برای شركت ها است. “گفت. “با شروع سال 2021 ، شرکت ها باید از امنیت سایبری سنتی به انعطاف پذیری سایبری برسند تا بتوانند عوامل خطر را پیش بینی کنند ، با حملات مقابله کنند ، سریع بهبود یابند و به سطح بعدی بروند. او گفت.

نکات عملی تجاری
جوآگ توماس ، مدیر حفاظت از داده های Huawei ، گفت: “مردم می خواهند خسارت حقوقی در صورت نقض اطلاعات آنها به سرعت پرداخت شود.” “شرکت ها باید به طور شفاف محل انتقال داده های شخصی و نوع داده منتقل شده را مدیریت کنند و با قوانین کشورها و مناطقی که داده ها در آنها منتقل می شوند مطابقت داشته باشند. همچنین لازم است که سوابق مربوط به فعالیت پردازش (RoPa) ، اخطار حریم خصوصی و کوکی ها را به روز نگه دارید. “از منظر پایدار درازمدت ، شرکت ها باید داده ها و اطلاعات پیش فرض را به حداقل برسانند و همیشه برنامه مدیریت تداوم کسب و کار (BCM) را داشته باشند.”

لی جون هو ، سازمان امنیت هوایی کره Huawei Korea گفت: “در مورد کره ، اجرای قانون قانون 3 در سال گذشته ، پایه و اساس هدایت دوران هوش مصنوعی و اقتصاد داده را ایجاد کرد. همچنین ، از طریق تجارت Mydata ، ما در تلاش هستیم تا حاکمیت اطلاعات مصرف کننده را بازیابی کنیم. با این پیشینه نهادی ، تغییرات قابل توجهی در آینده انتظار می رود. وی گفت: “شرکت های کره ای همچنین باید از داده های امن تر و هماهنگ تر استفاده کنند و از موفقیت ها و شکست های محافظت از داده ها در سایر کشورها به عنوان مبنای محاسبه استفاده کنند.

از طرف دیگر ، Huawei متعهد می شود که با آخرین مقررات داده ها ، شناسایی و نقشه برداری مطابق با مکانیزم انتقال داده ، ارائه راهنمایی ها و الگوهای مناسب ، ادامه تحقیقات و ارزیابی بند قرارداد استاندارد (SCC) ، و همچنین توصیه هایی برای اقدامات اضافی و غیره ، برای اطمینان از محافظت ایمن از داده های مشتری. آنها به فعالیت های مختلفی مشغول هستند.
[원병철 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *