مسابقه رانندگی خودمختار در مرکز سنگام برگزار می شود

[ad_1]

سئول-هیوندای موتورز قرارداد همکاری مشترک با میزبان Autonomous Driving Challenge 2021 را امضا کرد

[보안뉴스 박미영 기자] در اکتبر امسال انتظار می رود که بتواند شاهد رقابت وسایل نقلیه خودمختار در جاده های واقعی شهر در منطقه سنگام DMC باشد تا بتواند توجه شهروندان را به خود جلب کند.

شهر سئول اعلام کرده است که با برگزاری “چالش رانندگی خودمختار در سال 2021 (مسابقه دانشجویی دانشجویی)” مشترکاً با شرکت هیوندای موتور موافقت کرده و MR را برای همکاری متقابل سئول و هیوندای موتورز برای میزبانی موفق امضا کرده است.

این میزبانی مشترک از چالش رانندگی خودکار به عنوان یک مشارکت عمومی و خصوصی برای گسترش پایه توسعه فن آوری های رانندگی خودکار و کشف و پرورش استعدادهای مربوط به رانندگی خودکار ارتقا یافته است. این شهر پشتیبانی اداری مانند حفظ زیرساخت های رانندگی خودکار و کنترل جاده را فراهم می کند و هیوندای میزبان این مسابقه خواهد بود و از شرکت کنندگان پشتیبانی وسیله نقلیه و فنی ارائه می دهد.

چالش رانندگی خودمختار مسابقه ای است که در آن دانشجویان با ساخت اتومبیل خود برای فناوری به رقابت می پردازند و نام جدیدی برای “مسابقات اتومبیل رانی دانشگاهی” است که از سال 2010 آغاز شد. این مسابقه هر سال دوم برگزار می شود و به مناسبت ششمین سالگرد. در سال 2021 مسابقاتي كه تاكنون برگزار شده است يكي يكي در مسير بسته بعنوان مركز تست رانندگان اتومبيل برگزار مي شود و عمدتاً در تست هاي عملكردي برگزار مي شود.

برخلاف مسابقات قبلی ، این مسابقه به دلیل فناوری رانندگی مستقل مورد قضاوت قرار خواهد گرفت که در آن چندین اتومبیل به طور همزمان در یک جاده واقعی شهری به جای اینکه در یک مسیر بسته برای اولین بار به رقابت بپردازند ، و اولین همگرایی مستقل شهری 5G جهان. مشخصه این واقعیت است که در “منطقه تظاهرات خودمختار سنگام” صورت می گیرد.

این چالش در سه بعد انجام خواهد شد تا شهروندان بتوانند آن را ببینند ، بشنوند و احساس کنند. روند مسابقات اتومبیل رانی خودران از طریق پخش زنده در زمان واقعی به AR به شهروندان ارائه می شود و برای شرکت کنندگان تشویق می شود. علاوه بر این ، رویدادهای مختلفی برگزار می شود تا شهروندان بتوانند فناوری رانندگی مستقل مانند اتومبیل های RC خودران و نمایش پارکینگ خودکار را تجربه کنند.

منطقه تظاهرات خودمختار سنگام که توسط شهر ارائه می شود ، بهترین زیرساخت های مورد نیاز در جهان را برای رانندگی خودکار دارد ، مانند باز کردن اطلاعات ترافیک بسیار کند و ایجاد زیرساخت ارتباطی 5G و جاده ای به طوری که بتواند با خیال راحت در جاده های واقعی رانندگی کند امکان استفاده از فناوری

شرکت هیوندای موتور بر اساس زیرساخت های ارائه شده توسط این شهر ، ارزیابی جامعی از زمان رانندگی ، انطباق با قوانینی مانند چراغ راهنمایی ، خطوط و سرعت ، جلوگیری از موانع و توانایی مقابله با شرایط غیر منتظره را در نظر گرفته است. به ویژه ، با استفاده از یک روش ارزیابی که می تواند با موقعیت های مختلف غیر منتظره در جاده های واقعی شهر کنار بیاید و همچنین ایمنی را بررسی کند ، امکان افزایش وضعیت خود را در یک مسابقه کلاس جهانی از طریق این مسابقه فراهم می کنیم. آرزوهای آشکار شده

انتظار می رود این میزبانی مشترک از چالش رانندگی خودمختار فرصتی برای ارتقا توسعه فناوری رانندگی خودکار در همکاری با شرکتهای خصوصی پیشرو جهان و مردم و ارتقا human منابع انسانی عالی باشد که صنعت رانندگی مستقل آینده را پیش می برد.

این شهر و شرکت هیوندای موتور در حال انجام آزمایش توسعه و نمایش فناوری شهری برای رانندگی خودکار از شهر بر اساس “توافق نامه منعقد شده برای ارتقا یک سیستم تحرک خودگردان” در نوامبر 2019 است.

شرکت هیوندای موتور با استقرار 6 وسیله نقلیه خودمختار در 179 تقاطع در 23 جاده گانگنام ، با دریافت بی درنگ سیگنال ترافیک و ایجاد زیرساخت ارتباطی برای شبکه خرده فروشی 5G و اطلاعات زیرساخت های جاده ای ارائه شده ، فناوری رانندگی خودکار را نشان داد.

علاوه بر این ، شرکت هیوندای موتور اعلام کرد که در حال بررسی استراتژی هایی برای تجاری سازی مفهوم ربات ها از پایان سال جاری بر اساس تجربه نمایش در سال گذشته است و در حال توسعه فناوری هایی برای فعال کردن سرویس Dashmin در سال 2023 است.

در این مسابقات ، 23 تیمی که پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده انتخاب شده اند ، الگوریتم های رانندگی خودکار را توسعه داده اند و آنها از طریق یک مسابقه مقدماتی مجازی که از 18 تا 19 فوریه برگزار شد ، 6 تیم را برای صعود به فینال انتخاب می کنند.

فینال ها در ماه اکتبر برگزار می شوند و تیم برنده جوایز نقدی 100 میلیون وون و امتیازات تورهای خارجی را دریافت می کند.

سئول سیتی از شرکت ها ، دانشگاه ها و م institسسات تحقیقاتی برای توسعه و نمایش فناوری رانندگی مستقل در سطح جهانی از طریق گسترش مداوم زیرساخت های نمایش رانندگی خودکار در Gangnam ، Yeouido و Sangam پشتیبانی می کند و به ساخت یک اکوسیستم صنعتی پایدار با شرکت های رانندگی خودمختار ادامه می دهد. سیستم همکاری که راه اندازی خواهد شد.

سرانجام ، بو یئون هوانگ ، رئیس اداره حمل و نقل عمومی سئول ، گفت: “این توافق نامه تجاری فرصتی است برای پرورش استعدادهای آینده از طریق همکاری با بخش خصوصی پس از تحقیق ، توسعه ، نمایش و ایجاد زیرساخت های رانندگی مستقل ، شهر کار می کند. وی انتظارات خود را به عنوان گامی بزرگ در جهت قرار دادن سنگ بنای جدید در هدف تحقق شهر در بسترهای حرکتی بیان کرد. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *