مرگ لی وکیل مشهور آمریکایی روزنامه

[ad_1]

مطبوعات آمریکایی از مرگ وکیل مشهور آمریکایی اف. لی بیلی ، که از ستاره و بازیگر فوتبال آمریکایی OJ Simpson ، بازیگر آمریکایی پتی هرست و بسیاری از افراد مشهوری که در دادگاه های پر شور محکوم شده اند ، دفاع کرد.

واشنگتن پست گزارش داد كه بیلی كه بیشتر سالهای آخر زندگی خود را در یك دهكده كوچك در ساحل ماین گذرانده بود ، روز پنجشنبه در سن 87 سالگی در خانه سالمندان در آتلانتا درگذشت.

وکیل بیلی در بیست سالگی مشهور شد ، خصوصاً در سال 1966 ، هنگامی که توانست دادگاهی را برای لغو حکم پرونده قتل دکتر سام شپارد متقاعد کند ، که داستان او عنوان یک مجموعه تلویزیونی و فیلم به نام The بود فراری

در سال 1971 ، وکیل بیلی ، که در جریان استیضاح حق تضعیف شهادت را داشت ، توانست ارنست مدینه ، سرباز آمریکایی را که به جنایات جنگ ویتنام متهم شده بود ، تبرئه کند.

وكیل بیلی كه هرگز از تبلیغات او آزار نكرده بود ، در جلسات محاكمه های آتشین خود مرتباً كنفرانس مطبوعاتی برگزار می كرد و در برنامه های گفتگوی تلویزیونی متعددی ظاهر می شد و وی را به یكی از مشهورترین وكلا در زمان خود تبدیل كرد.

و اگرچه او در دادگاه کیفری سال 1995 سیمپسون بخشی از تیم حقوقی برنده بود ، اما نقش بیلی کم و جنجالی بود.

وکیل بیلی پس از محاکمه علیه سیمپسون با مشکلات مالی و شخصی روبرو شد.

کار بیلی در سال 1996 در زندان پایان یافت ، در نتیجه اقداماتی که وی هنگام دفاع از قاچاقچی مواد مخدر در فلوریدا انجام داد ، که منجر به اخراج وی از بار شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *