مرکز ملی سرطان با تلفیق داده های متفاوت ، در پیشرفت تحقیقات سرطان از آخرین هنر استفاده می کند

[ad_1]

کمیته اطلاعات شخصی برای اولین بازدید از سایت در سال 2021 از مرکز ملی سرطان بازدید می کند و یک جلسه میدانی برگزار می کند
تجزیه و تحلیل تجربی را که اطلاعات مستعار در مورد مرگ و اطلاعات در مورد سرطان و بیماران سرطانی متغیر در مقیاس بزرگ را ترکیب می کند ، ارتقا دهید

[보안뉴스 이상우 기자] کمیته حفاظت از اطلاعات شخصی (رئیس جونگ این یون ، از این پس کمیسیون اطلاعات شخصی نامیده می شود) برای اولین بار در سال 2021 از مرکز ملی سرطان ، که داده ها را ترکیب می کند ، بازدید کرد و جلسه ای در محل برگزار کرد. در این جلسه ، وی اعلام کرد که با ایجاد نتایج خط مشی ترکیبی ، معرفی رهنمودهای سیاست استفاده از اطلاعات مستعار در سال جاری ، به طور فعال از ایجاد نتایجی که مردم می توانند احساس کنند ، حمایت خواهد کرد.

[자료=개인정보위]

مرکز ملی سرطان علت اصلی تحقیق ، درمان و حمایت از سیاست های سرطان در کره است ، و در حال انجام تحقیق در مورد دو مورد آزمایشی ترکیب اطلاعات مستعار (7 پروژه در پنج زمینه) است که به طور مشترک توسط کمیسیون شخصی تبلیغ می شود اطلاعات و سازمانهای مرتبط. اجرا می کند در این جلسه در محل ، کوئی سون چوی ، رئیس مرکز داده های بزرگ سرطان ، مرکز ملی سرطان ، وضعیت فعلی و برنامه های مورد آزمایشی ترکیبی را توضیح داد.

مرکز ملی سرطان در حال انجام تحقیقاتی برای تجزیه و تحلیل اثرات درمان سرطان ریه و ایجاد یک مدل پیش بینی برای عوارض و بیماری های مزمن در بیماران سرطانی است. من قصد دارم برای یکسان سازی بعدی اقدام کنم. این پروژه آزمایشی اولین مورد از ترکیب اطلاعات نامشخص مرگ با اطلاعات مربوط به سرطان است و منطقی است زیرا یک تجزیه و تحلیل تجربی است که متغیرهای مختلف بیماران سرطانی در مقیاس بزرگ (200000) را ترکیب می کند.

در کنفرانس بعدی ، شرکت کنندگان در مورد فعال کردن استفاده ایمن از اطلاعات مستعار بحث کردند. اداره ملی آمار ، اولین آژانس دولت مرکزی که در زمینه تلفیق تخصص دارد ، نیاز به بهبود سیستم برای بهبود کارایی ترکیب اطلاعات نام مستعار را مطرح کرده است. شرکت بیمه سلامت ملی ، یک سازمان حرفه ای مشترک در زمینه بهداشت و پزشکی ، اظهار نظر کرد که افزایش ایمنی از نظر روش و روش ترکیب اطلاعات مستعار ضروری است.

بر اساس مبنای استفاده از اطلاعات نام مستعار تهیه شده پس از تجدید نظر در قانون داده 3 3 در سال گذشته ، کمیسیون اطلاعات شخصی قصد دارد در سال جاری استفاده ایمن از اطلاعات مستعار را ترویج کند تا نتایج ملموس تجسم یابد. در ابتدا ، ما قصد داریم که نمایش موردی از نمایش ترکیب نام مستعار را به تصویر بکشیم تا عموم مردم بتوانند نتایج استفاده از اطلاعات نام مستعار را آزمایش کرده و از طریق رقابت برای بهترین حالت ، آنها را بیشتر کشف و پخش کنند.

[자료=개인정보위]

علاوه بر این ، برای پشتیبانی از استفاده از اطلاعات مستعار توسط کاربران ، ما در نظر داریم یک برنامه آموزشی برای پرورش متخصصان در زمینه اطلاعات مستعار ، برای کار با یک بستر آزمایش برای تمرین ، ایجاد یک مرکز پشتیبانی برای استفاده از اطلاعات مستعار در یک منطقه سطح سطح و ایجاد یک سیستم پشتیبانی انطباق برای ترکیب اطلاعات مستعار. علاوه بر این ، به منظور گسترش پایگاه استفاده از اطلاعات مستعار و افزایش امنیت فرآیند پردازش و ترکیب اطلاعات مستعار ، قصد دارد قوانین و سیستم های مرتبط را در نیمه اول سال بهبود بخشد.

رئیس یون یونگ این کمیسیون اطلاعات شخصی گفت: “در روند پاسخگویی به کرونا 19 ، کشور ما به شکلی پیش می رود که هیچ کس هرگز قدم نگذاشته است.” اولین سال حفاری ها و پشتیبانی برای ایجاد نتایجی که مردم احساس می کنند و برای استفاده ایمن ما همچنان به تلاشهای مختلف مانند همکاری بین سازمانهای مرتبط و انعکاس صدای حوزه در سیاست از طریق ارتباط با حوزه ادامه خواهیم داد. ”
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *