مجتمع صنعتی Bitgreen به اندازه مکای صنعتی آینده است

[ad_1]

Gwangju City ، مرکز زیست محیطی برای صدور گواهینامه خوشه های قطعات خودرو – ساخت مستقل یک سیستم اتومبیل یکپارچه

[보안뉴스 박미영 기자] مجتمع صنعتی Bitgreen به سرعت در حال تاسیس خود به عنوان مکه مکرر صنعت خودرو آینده است. با ایجاد یک سیستم یکپارچه برای صنعت خودرو ، که شامل وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست و رانندگی مستقل بدون سرنشین مانند خوشه قطعات خودروی زیست محیطی ، مرکز صدور گواهینامه قطعات خودروی زیست محیطی ، خدمات غیر حضوری خودران بدون سرنشین و کارخانجات اتومبیل آماده به عنوان یک شهر پیشرو در صنعت خودرو آینده همچنان در رده های بالا قرار گیرند.

[사진=광주광역시]

خوشه قطعات اکولوژیکی قطعات خودرو در مجتمع صنعتی Bitgreen در حال ساخت است و در مجموع 3،030 سرمایه گذاری از 2016 تا 2022 به منظور بهبود ساختار صنعت قطعات خودرو سرمایه گذاری می کند که در حال همگرایی و توسعه فناوری قطعات الکترونیکی مربوط به اطمینان از رقابت محلی است. صنعت خودرو

یک مرکز پشتیبانی فناوری پیشرو با مساحت 10906 ㎡ و 1 زیرزمین و 5 طبقه بالاتر از سطح زمین و یک مرکز تجارت جهانی با مساحت 4888 ㎡ در سایت تحقیقاتی مجتمع صنعتی Bitgreen در حال ساخت است.

مرکز پشتیبانی فناوری پیشرو 179 نوع تجهیزات توسعه فناوری را برای پشتیبانی از توسعه قطعات سازگار با محیط زیست و هوشمند برای پاسخگویی به نیازهای شرکت های قطعه سازی ساخته و نقشی اساسی در توسعه آینده فناوری خودرو دارد. مرکز تجارت جهانی مکانی برای تبادل بین شرکت ها است و وظایف کلیدی را برای جوجه کشی ، تنوع کسب و کار ، بازاریابی در خارج از کشور و پشتیبانی از آموزش های محل کار انجام می دهد.

تنها مرکز صدور گواهینامه قطعات خودروی زیست محیطی کشور که در مجتمع صنعتی Bitgreen برای ایجاد یک شهر اتومبیل سازگار با محیط زیست در حال ساخت است ، نیز در ماه جولای تکمیل خواهد شد. مرکز صدور گواهینامه وسایل نقلیه بوم شناختی اولین آژانس ملی صدور گواهینامه از بخشهای بوم شناختی کشور است که به طور سریع به تقاضای به سرعت در حال رشد و مدیریت بعدی وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست پاسخ می دهد و گواهینامه و ارزیابی ایمنی را انجام می دهد.

ساخت مرکز صدور گواهینامه در دو طبقه بالاتر از سطح زمین است و ساخت آن در آگوست سال گذشته آغاز شد و سه ساختمان در دست ساخت هستند: یک ساختمان آزمایش تصادف ، یک ساختمان تست شوک و یک ساختمان آزمایش باتری. بلافاصله پس از اتمام ساختمان ، ساخت تجهیزات مختلف برای صدور گواهینامه و ارزیابی آغاز می شود.

در مجموع 26 نوع تجهیزات صدور گواهینامه و ارزیابی شامل 7 نوع تجهیزات ارزیابی باتری محیطی ، 7 نوع تجهیزات ارزیابی ایمنی در برابر بلایا ، 8 نوع ارزیابی ایمنی ضربه و 4 نوع تجهیزات تولید مثل آتش و تجهیزات جانبی قانونی وجود دارد. مرکز صدور گواهینامه ، با شروع آزمایش ساختمان باتری در ماه سپتامبر ، هنگامی که مرکز در ژوئیه به پایان رسید و ساخت تجهیزات پس از آن به پایان رسید ، اتاق آزمایش و ضربه را اجرا کرد.

کارخانه ساخت اتومبیل Gwangju Global Motors (GGM) در مجتمع صنعتی Bitgreen نیز در حال اتمام است و سیستم تولید انبوه به طور جدی از ماه سپتامبر آغاز می شود. اولین کارخانه اتومبیل همکاری اجتماعی یکپارچه در جهان ، که توسط دولت محلی در گوانگژو اداره می شود ، همچنین اولین کارخانه ساخت 23 کارخانه تولید اتومبیل داخلی است. با تکمیل ساخت و ساز در ماه آوریل ، به بهره برداری می رسد و تولید انبوه آن از سپتامبر آغاز می شود.

اگرچه در حال حاضر خودروهای سواری را برای SUV های احتراق داخلی تولید می کند ، اما با توجه به تغییرات در محیط بازار خودرو ، به منظور تولید خودروهای خودران سازگار با محیط زیست طراحی شده است.

علاوه بر این ، مجموعه صنعتی Bitgreen همچنین توسعه فناوری ها و پروژه های نمایشی را برای استفاده عملی از فن آوری های رانندگی مستقل بدون سرنشین تشویق می کند. این یک پروژه پیشنهادی عمومی توسط وزارت تجارت ، صنعت و انرژی است که 41 میلیارد سرمایه کسب شده از سال 2024 برای توسعه و نمایش خدمات با استفاده از یک شاتل خودمختار بدون سرنشین که وظایفی مانند مراقبت های بهداشتی و مغازه های بدون سرنشین را انجام می دهد سرمایه گذاری می کند.

این شهر تحقیقات و بررسی های چند جانبه را انجام می دهد تا بتواند برای یک پروژه عرضه عمومی انتخاب شود ، زیرا معتقد است که این پروژه برای جلوگیری از اولین فناوری دست نخورده خودران در جهان از طریق نمایش و تشویق توسعه صنایع وابسته کاملاً ضروری است. تجاری سازی.

هنگامی که این پروژه سرانجام انتخاب و ترویج می شود ، انتظار می رود با ارائه فناوری خودمختار به سیستم عامل خودرو ، منافع اقتصادی و اجتماعی ایجاد شود.

سون گیونگ جونگ ، رئیس دفتر صنعت هوش مصنوعی گفت: “صنعت اتومبیل آینده ، متمرکز بر رانندگی سازگار با محیط زیست و خودمختار ، منطقه ای است که گوانگجو به عنوان یک صنعت بزرگ در دوران انقلاب صنعتی چهارم به شدت در حال ارتقا آن است.” با ایجاد یک سیستم یکپارچه در کارخانه تمام شده اتومبیل ، این خودرو به ستون فقرات صنعت خودرو آینده کره تبدیل خواهد شد. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *