مایکروسافت کنفرانس MS Build در تاریخ 26 مه به صورت آنلاین افتتاح می شود

[ad_1]

“ساخت مایکروسافت” با سخنرانی اصلی ساتیا نادلا مدیر عامل MS در تاریخ 26 مه به وقت کره آغاز می شود
رونمایی از فناوری ها و بینش های نوین جدید با موضوع “آینده فناوری های نسل بعدی و کار ترکیبی”
جلسات زبان کره ای نیز در روز اول برگزار می شود تا مربیان را برای توسعه دهندگان و فرصت هایی برای یادگیری آخرین فن آوری ها فراهم کند.

[보안뉴스 이상우 기자] مایکروسافت میزبان مایکروسافت بیلد ، جشنواره جهانی توسعه دهندگان و بزرگترین کنفرانس سالانه توسعه دهندگان آنلاین طی دو روز است که از 26 مه به وقت کره آغاز می شود. Microsoft Build که هر ماه مه برگزار می شود ، رویدادی است که در آن توسعه دهندگان و معماران و همچنین شرکت های نوپا و دانشجویان برای اشتراک دانش ، گسترش فناوری و کشف راه های جدید برای نوآوری در آینده با یکدیگر دیدار می کنند. پس از سال گذشته ، امسال نیز به عنوان یک رویداد دیجیتال رایگان برگزار می شود.

[이미지=마이크로소프트]

به طور خاص ، امسال ، با افزایش قابلیت های فن آوری شرکت ها و نحوه توسعه برنامه ها و نقش توسعه دهندگان ، مایکروسافت تعدادی از فناوری ها و ابزارها را برای حمایت از توسعه دهندگانی که نقشی اساسی در حل مشکلات انسانی و بازیابی اقتصاد باشد.

در این مراسم ، 15 مدیر کلیدی مایکروسافت ، از جمله مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا و آماندا سیلور ، نایب رئیس شرکت های تولید کننده و توسعه دهندگان ابزار ، در مورد “فناوری نسل بعدی و آینده کار ترکیبی” صحبت خواهند کرد. به طور خاص ، در سخنرانی اصلی در بیست و ششم ، اولین روز رویداد ، مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا و مدیران کلیدی در مورد آخرین روند فناوری مانند ابزارهای توسعه دهنده و سیستم عامل های توسعه راه حل های تولیدی در دوره ترکیبی بحث خواهند کرد.

علاوه بر این ، در این کنفرانس ساختمان ، یک جلسه فنی که می تواند با توجه به کار و علاقه شرکت کننده انتخاب شود ، یک منطقه آموزش برای کسب مهارت های جدید توسعه و یک منطقه تماس برای ارتباط با توسعه دهندگان دیگر ، یک منطقه محلی و غیره شرکت کنندگان محلی آماده هستند.

به طور خاص ، در منطقه اتصال محلی که به زبان کره ای انجام می شود ، می توانید از طریق انجمن توسعه دهندگان با مربیان توسعه که در زمینه های مختلف فعال هستند ملاقات کنید. از ساعت 3 بعد از ظهر روز 26 به مدت 30 دقیقه ، جاستین یو ، مدافع ارشد ابر مایکروسافت ، مدیر بازاریابی محصولات مایکروسافت در کره یانگ-راک چوی و دیگران گفت: “ایده هایی در عصر دیجیتال ، مربی توسعه شما کیست؟ توسط استارت آپ های محلی و رهبران جامعه نشان داده می شود. می توانید برای شرکت در صفحه رویداد Build Korea اقدام کنید.

هر کسی می تواند به طور رایگان در کنفرانس Microsoft Build 2021 شرکت کند و شما می توانید برنامه دقیق را بررسی کرده و قبل از ثبت نام این رویداد را در صفحه Build Events ببینید.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *