مایکروسافت اولین کمیته امنیت سایبری بخش عمومی آسیا و اقیانوسیه را راه اندازی کرد

[ad_1]

پانزده سیاستمدار و نفوذ از 7 کشور از جمله کره ، برونئی و اندونزی شرکت کردند
تسریع در مشارکت عمومی و خصوصی در امنیت سایبری ، اشتراک اطلاعات تهدیدات و تعیین اهداف برای پاسخ به حملات
اتصال سازمان های دولتی با تالارهای مربوطه و فراهم آوردن محلی برای اشتراک پرونده و آموزش … تقویت مشارکت های دولتی و خصوصی

[보안뉴스 원병철 기자] مایکروسافت اولین کمیته امنیت سایبری بخش عمومی در آسیا و اقیانوس آرام را برای کمک به ایجاد یک پاسخ قوی در زمینه امنیت سایبری راه اندازی کرده است.

▲ مایکروسافت اولین کمیته امنیت سایبری بخش عمومی را در منطقه آسیا و اقیانوسیه راه اندازی کرد و از ایجاد یک پاسخ قوی امنیت سایبری پشتیبانی می کند[이미지=MS]

امروزه جرایم اینترنتی خسارات اقتصادی زیادی را متحمل شده و تریلیونها دلار خسارت مالی و عملیاتی به افراد و مشاغل سراسر دنیا وارد کرده است. این تأثیر منفی بر امنیت ملی و همچنین اعتماد به اقتصاد دیجیتال و اینترنت دارد. به طور خاص ، در منطقه آسیا و اقیانوسیه ، حملات سایبری علیه بدافزار و باج افزار به ترتیب 1.6 برابر و 1.7 برابر بیشتر از میانگین جهانی است ، بنابراین اقدامات مقابله ای ضروری است.

شورای بخش عمومی آسیا و اقیانوسیه که توسط مایکروسافت راه اندازی شده است ، متشکل از 15 سیاستمدار ، نماینده فناوری و صنعت از هفت کشور از جمله کره ، برونئی ، اندونزی ، مالزی ، فیلیپین ، سنگاپور و تایلند و همچنین کارشناسان امنیت سایبری مایکروسافت است. . .

این کمیسیون با حمایت از کارشناسان امنیت سایبری مایکروسافت ، سرعت بخشیدن به همکاری عمومی و خصوصی در زمینه امنیت سایبری ، به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد تهدیدها و ایجاد پاسخ قوی در برابر حملات سایبری را دارد. برای این منظور ، کمیسیون باید جامعه ای را برای اشتراک به موقع و آشکار اطلاعات در مورد تهدیدها ، فناوری و منابع ایجاد کند و کنفرانس های ویدیویی سه ماهه را برای تبادل اطلاعات مداوم در مورد تهدیدات سایبری و راه حل های امنیت سایبری انجام دهد.

علاوه بر این ، مایکروسافت با همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوسیه (APEC) ، انجمن ملل جنوب شرقی آسیا (ASEAN) و مجمع جهانی صلاحیت امنیت سایبری (GFCE) برای تقویت مشارکت های امنیت سایبری آسیا و اقیانوسیه همکاری نزدیک دارد. در آینده ، کمیسیون بر اساس این مشارکت برای ایجاد مشارکت قوی تر از طریق پیوند دادن سازمان های دولتی و رهبران ملی با تالار گفتگو با مشاوران مایکروسافت و صنایع امنیت سایبری مرتبط همکاری خواهد کرد.

علاوه بر این ، از طریق این مجمع ، کمیته بهترین اقدامات امنیت سایبری را به اشتراک می گذارد و از طریق آموزش صدور گواهینامه امنیت مایکروسافت ، سمینارهای تخصصی و آزمایشگاه های عملی یک بستر آموزشی ارائه می دهد. این همچنین به بهبود مهارت های دیجیتالی کمک می کند تا شکاف امنیت سایبری بین کشورهای شرکت کننده را پر کند.

چانگی یون ، دانشجوی دکترای مرکز استراتژی هوش مصنوعی / آینده در آژانس اطلاعات جامعه اطلاعاتی کره ، گفت: “اطلاعات جمعی بین آسیا و اقیانوسیه برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه ها و استراتژی ها برای حل فعال و سریع مسائل امنیت سایبری بسیار مهم است. . “مشارکت بین کشورها استاندارد بالاتری را برای اکوسیستم امنیت سایبری تعیین می کند ، اطمینان حاصل شود که ما یک گام جلوتر از مهاجمان هستیم.”

شری نگ ، مدیر بخش عمومی آسیا و اقیانوسیه ، مایکروسافت ، گفت: “ما خوشحالیم که اولین شورای امنیت سایبری بخش عمومی آسیا و اقیانوسیه را که رهبران دولت ، سیاستمداران ، تنظیم کنندگان و سهامداران منطقه را گرد هم می آورد ، راه اندازی کردیم.” “اعلامیه امروز اولین قدم در جهت حمایت از جامعه ما در فضای مجازی است و مأموریت مشترک ما تقویت حمایت از امنیت سایبری از طریق ائتلاف های قوی است. “

در همین حال ، در آدرس اصلی “اجلاس عمومی بخش مایکروسافت آسیا و اقیانوسیه” ، که در تاریخ ششم برگزار شد ، مدیر عامل شرکت مایکروسافت ساتیا نادلا تأکید کرد که بخش عمومی باید یک پایه دیجیتالی قوی برای بهبودی از بحران و تغییر ایجاد کند. برای انجام این کار ، ما باید یک استراتژی مبتنی بر داده را اتخاذ کنیم.
[원병철 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز – بدون توزیع مجدد>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *