قیمت مسکن همچنان در حال افزایش است روزنامه

[ad_1]

گزارش م Royalسسه سلطنتی نقشه برداران مجاز در انگلیس نشان می دهد که با توجه به تقاضای شدید و کاهش عرضه پروژه های جدید ، قیمت مسکن در ماه مه گذشته در انگلیس همچنان ادامه دارد.

طبق اعلام این موسسه ، شاخص تراز قیمت مسکن انگلیس در ماه مه گذشته از 76 واحد در آوریل گذشته به 83 واحد افزایش یافت تا همچنان برای چهارمین ماه متوالی افزایش یابد.

45٪ از پاسخ دهندگان انتظار افزایش قیمت مسکن در آینده نزدیک را دارند ، در حالی که در آوریل گذشته 47٪ انتظار داشتند.

انتظارات قیمت برای 12 ماه آینده نیز همچنان رو به افزایش است ، زیرا شاخص انتظارات 64 واحد را ثبت کرد.

اندی هلدان ، اقتصاددان ارشد بانک انگلیس ، در اوایل این هفته گفت که بازار مسکن انگلیس “در آتش” است و به شکاف بین فقیر و فقیر در کشور کمک می کند ، در حالی که بانک مرکزی برای اصلاح وضعیت

هالدان در کنفرانسی درباره نابرابری گفت: “در حال حاضر اوضاع در بازار مسکن انگلیس وجود دارد … عدم تعادل زیادی بین تقاضای اولیه و عرضه مسکن وجود دارد ، به دلیل تعلیق قوانین جذابیت اقتصادی ، قیمت مسکن افزایش چشمگیری داشته است.” .

اخبار بلومبرگ گزارش داد که این نظرات نگرانی در مورد تأثیرات افزایش قیمت املاک بر توانایی افراد جوان و با درآمد متوسط ​​در انگلیس برای داشتن خانه را برجسته می کند.

هالدان گفت ، این مشکلات ساختاری در بازار باعث افزایش نابرابری در حال رشد می شود که بانک مرکزی نمی تواند آن را حل کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *